Volné místo ve firmě Futaba Czech, s.r.o.

Operátor - kontrolor kvality (m/ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma Futaba Czech, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Kontrolor / Kontrolorka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 24.500 – 28.000 Kč

O nás

Futaba Czech, s.r.o.

Jsme dceřinou společností japonské firmy Futaba Industrial Co., Ltd., která byla založena v roce 1945. Havlíčkobrodský podnik založený v roce 2004 je zatím posledním projektem této společnosti, která má pobočky také v Číně, USA a Anglii.

Naším mottem je vyrábět „Kvalitní výrobky za nižší cenu” . Tento slogan společnost uplatňuje nejen při výrobě automobilových dílů, ale také při vývoji a produkci lisovacích nástrojů a kancelářské techniky.

Naše firma byla postavena jako zatím jediný závod japonské Futaby na kontinentální Evropě. Zabýváme se výrobou automobilových dílů a mezi naše zákazníky patří významné firmy jako je Toyota Motor Manufacturing Czech Republic s.r.o. a další. Hledáme pracovníka na pozici - Operátor - kontrolor kvality (m/ž)

Náplň práce:

  • provádění pravidelných kontrol a měření výrobků dle přesně stanovených pravidel, reporting
  • zaznamenávání výsledků do určeného dokumentu
  • zodpovědnost za správné uvolnění výroby

Co od Vás očekáváme:

  • schopnost týmové práce
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • základní znalost anglické jazyka výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • náborový příspěvek v částce 10 000 Kč dle splnění kritérií
  • benefitní systém 2 400 Kč měsíčně
  • nenároková složka mzdy ve výši až 3 000 Kč
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na dopravu 300 - 1 600,- Kč
  • příplatky za práci v noci, práci o víkendu, prací v nepřetržitém režimu až 2 700 Kč
  • roční bonus podle hospodářského výsledku společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • zázemí stabilní mezinárodní firmy
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Žďár nad Sázavou
  • Amikov job, s.r.o.
  • 25 600 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. dubna
  • Plzeň
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Jihlava
  • Lagermax Logistics Czech s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. prosince
  • Německo
  • ARIETE personal s.r.o.
  • 50 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na ubytování
  • Přehýšov
  • ASEI Co. s.r.o.
  • od 19 700 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Úlice
  • AIRON spol. s r. o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Přehýšov

FOREST CLASSIC s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., O.K. solution, s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., HB Golf s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., LAKUM - GALMA a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., HOEKO - Automotive s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ProJobEU s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, 100% REWORK s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ICE Industrial Services a.s., ALBAform CZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Výrobce / výrobkyně textilií, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Světlá nad Sázavou, Polná, Havlíčkův Brod, Přibyslav, okres Havlíčkův Brod, Chotěboř, Humpolec, Pávov, Jihlava, Jiřice, okres Pelhřimov, Hybrálec, Jihlava, Jihlava, Jihlava, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

auto automobil benefit bonus Bor dění firma hledám IT kontrolor kvality měření mezinárodní mobil Most možnost mzdy nábor náplň práce nárok odpovědnost operátor pečlivost plat plnění práce pracovní pracovní poměr pracovník příplatky příspěvek reporting režim růst samostatnost společnost společnosti stabilní stravování víkend vzdělávání zkušenosti znalost anglické díl dokument dovolené firmy jazyk kov manufacturing na dobu na dobu určitou náborový náplň národní poměr PR profesní report roční rok schopnost stav systém tým výroby zákazník závod zkušenost