Projektový manažer- nové projekty

Lokalita Bor
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Chcete se stát jedničkou v řízení nových projektů? Máte analytické myšlení a jste schopný si určit priority? Máte vzdělání technického směru? Máte zkušenosti v řízení projektů v automobilovém průmyslu? Tak hledáme právě vás!

Popis pozice:

  • řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření
  • sestavení časového a finančního plánu realizace projektu
  • řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cash flow projektu
  • řízení komunikace v projektu, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu
  • řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu
  • řízení všech dostupných zdrojů v projektu
  • plánování aktivit spojených s přípravou náběhu nového projektu
  • zajišťění změn v procesech na základě měnících se nastavení projektu

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
  • zkušenost s nastavováním KPI
  • aktivní uživatel na PC
  • zkušenost v automotiv závodě a v zavádění nových projektů
  • anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou
  • analytické myšlení, schopnost určovat si priority, rychlá orientace ve výrobním procesu

Nabízíme:

  • mobilní telefon, notebook
  • bonusy k výplatě
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • závodní stravování zdarma
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • firemní akce
  • práce v mezinárodním prostředí
  • možnost denně využívat cizí jazyky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát