Referent nákupu materiálu

Lokalita Nýřany
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Chcete změnu ve své profesní kariéře? Chcete ve své práci využívat anglický nebo něměcký jazyk? Máte zkušenosti v oblasti nákupu materiálu ?

Pokud jsou vaše odpovědi všechny ANO, zašlete nám svůj životopis, protože hledáme právě vás!

Popis pozice:

  • nákup materiálu pro zajištění výrobního procesu v dané firmě
  • sledování a dodržení termínů dodávek materiálu
  • spolupráce s výrobou
  • monitorování dodávek
  • sledování a dodržování rozpočtu nákladů
  • dohled nad průběhem reklamací

Profil kandidáta:

  • aktivní znalost AJ nebo NJ pro denní využití
  • dobrá znalost v MS Office - Excel, Word
  • praxe na obdobné pozici výhodou, ale není podmínkou
  • komunikativní a přátelská osobnost

Nabízíme:

  • příspěvek na penzijní pojištění (500 CZK/měsíc)
  • docházkový bonus (18.000 CZK/rok)
  • příspěvek na jazykové vzdělávání (6.000 CZK/rok)
  • flexi Pasy (5.000 CZK/rok)
  • vánoční odměny
  • pracovní doba o půl hodiny kratší
  • příspěvek na stravné 55 CZK/den
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days (placené volno v případě nevolnosti)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát