Volné místo ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Objektový/vá vedoucí - Praha

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy, zdravotně postižené
Lokalita Praha
Firma OLMAN SERVICE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Uklízeč / Uklízečka, Pracovník / pracovnice úklidové služby
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o.

Naše firma zajišťuje kompletní servis a služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Nabízíme našim klientům úklid, péči o zeleň nebo zimní údržbu a zároveň ostrahu osob a majetku. Do našich týmů hledáme kvalitní posily.

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště v Praze OBJEKTOVÉHO/VOU VEDOUCÍ

Pracoviště: reprezentativní kancelářské prostory Praha 1, pracovní doba dle potřeby 8,5 hodiny, ohodnocení: měsíční na úrovni průměrné měsíční mzdy v ČR

Kontaktujte nás a získejte zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti v oblasti zajišťování komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí.

Bližší informace na telefonu zobrazit tel. číslo nebo zasílejte životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář.

Náplň práce:

  • Kontrola pracovišť
  • Komunikace se zákazníkem (ve formě tzv. helpdesku, informační a komunikační systém technické podpory)
  • Zajištění a plánování služeb
  • Příprava podkladů ke mzdám
  • Zásobování hygienického a dezinfekčního materiálu

Co od Vás očekáváme:

  • Trestní bezúhonnost – PODMÍNKOU
  • Zkušenost s prostředím úklidové firmy výhodou
  • Zkušenosti s vedením kolektivu výhodou
  • ŘP B podmínkou
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Smysl pro pořádek

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP, nástupní mzda na úrovni průměrné měsíční mzdy v ČR
  • Pracovní oděv
  • Samostatnou práci v prosperující společnosti
  • Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček
  • Mobilní telefon
  • Stravenky

  • Praha
  • Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
Zveřejněno: 26. března
  • Petříkov, Praha-východ
  • OLMAN SERVICE s. r. o.
  • 19 700 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 24. srpna
  • Semily
  • Petra Semeráková
  • 50 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 4. července
  • Zliv
  • Lucie Šustová
  • 34 000 – 54 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., XXXLutz, Prusa Research a.s., Lagardere Travel Retail, a.s., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Rilancio s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., KATRING, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BREADWAY a.s., safemed medical devices s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Drafted.gg s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LKQ CZ s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Markmont, s.r.o., CigDus s.r.o., LITE z.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., European massage s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., H&B Group s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., PRO SECURITY SE, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Svářeč / Svářečka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 4 - Podolí, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Staré Město, Praha 6 - Vokovice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Satalice, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Veleslavín, Praha 8 - Karlín, Praha 4 - Nusle, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 5 - Třebonice, Praha 9 - Letňany, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Trainee program – první práce pro absolventy

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

AJ ČR den doba e-mail firma hodiny hodnocení IT kancelář komunikace Luže mobil Most možnost mzda mzdy náplň práce nová oděv ohodnocení plán plánování práce pracoviště pracovní pracovní doba Praha prostředí průměrné samostatnost společnost společnosti stabilní stravenky telefon vedení vedoucí zaměstnanec zkušenosti životopis firmy informace informační kolektiv komunikační kontakt kontrola materiál měsíční mobilní náplň nemovitost oblast oblasti podpory pořádek PR příjemné příprava schopnost schopnosti správy systém technické zákazník zaměstnanecký zkušenost