Volné místo ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Objektový/Vá Vedoucí - Praha

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro zdravotně postižené
Lokalita Petříkov, okres Praha-východ
Firma OLMAN SERVICE s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Administrativní pracovník / pracovnice, Uklízeč / Uklízečka
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.700 Kč

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o.

Naše firma zajišťuje kompletní servis a služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Nabízíme našim klientům úklid, péči o zeleň nebo zimní údržbu a zároveň ostrahu osob a majetku. Do našich týmů hledáme kvalitní posily.

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště v Praze OBJEKTOVÉHO/VOU VEDOUCÍ.

Pracoviště: po celé Praze, pracovní doba dle potřeby 8,5 hodiny, měsíční mzda 19.700,- Kč

Náplň práce:

  • Kontrola pracovišť
  • Komunikace se zákazníkem
  • Zajištění a plánování služeb
  • Příprava podkladů ke mzdám
  • Zásobování hygienického a dezinfekčního materiálu

Požadujeme:

  • Zkušenost s prostředím úklidové firmy výhodou
  • Zkušenosti s vedením kolektivu výhodou
  • ŘP B  podmínkou
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Samostatnost
  • Smysl pro pořádek

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Samostatnou práci v prosperující společnosti
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Pracovní oděv

Kontaktujte nás a získejte zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti v oblasti zajišťování komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí.

  • Hlubočepy, Praha
  • Barrandov Studio a.s.
  • 13 900 – 14 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
Nutně vás hledají
  • Chrášťany, Praha-západ
  • VELKÁ PECKA s.r.o.
  • 36 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. března
  • České Budějovice
  • Andrea Jiranová
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 7. září
  • Třebíč
  • Svatava Mašková
  • 22 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Masáže na pracovišti

HOBRA - Školník s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Barrandov Studio a.s., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., VLNIKA s.r.o., K2 moto s.r.o., Domov seniorů Fénix s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o., SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., MESSENGER a.s., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Strojmetal Aluminium Forging a.s., RAVEN CZ a.s., GLOBEX stroje s.r.o., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., HIT HOFMAN, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PPL CZ s.r.o., Česká pošta, s.p., HAWLE ARMATURY, spol. s r.o., Oblastní muzeum Praha - východ, příspěvková organizace, PetCenter CZ s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Möbelix, NEREZ ŠKORPA s.r.o., RUPEXIM s.r.o., Executive Job s.r.o., KATRING, spol. s r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Porto MMXVII s.r.o., NEDPAK PACKAGING s.r.o., CURLING PROMO, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., HUMANIC CZ spol. s r.o., Česká spořitelna, a.s., STILL ČR spol. s r.o., Levenhuk Optics s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Alerta s.r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, EQUANS Services a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Zdravotní bratr / sestra, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička v zemědělství, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Praktická sestra, Všeobecná sestra

Praha 5 - Hlubočepy, Praha 10 - Hostivař, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Braník, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Podolí, Praha 7 - Holešovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 6 - Bubeneč, Praha 10 - Uhříněves, Praha 4 - Šeberov, Praha 4 - Háje, Praha 4 - Kunratice, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Kamýk, Praha 4 - Krč, Modletice, Mnichovice, okres Praha-východ, Mirošovice, Psáry, Říčany, okres Praha-východ, Jesenice, okres Praha-západ, Hrusice, Čestlice, Jílové u Prahy, Vestec, okres Praha-západ, Dolní Břežany

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ den doba firma hodiny IT komunikace Luže mobil Most mzda náplň práce nová oděv plán plánování práce pracoviště pracovní pracovní doba Praha prostředí samostatnost společnost společnosti stabilní stravenky telefon vedení vedoucí zkušenosti firmy kolektiv komunikační kontakt kontrola materiál mobilní náplň nemovitost oblast oblasti pořádek PR příjemné příprava schopnost schopnosti správy zákazník zkušenost