Warehouse Manager – nové distribuční centrum

Lokalita Pohořelice, okres Brno-venkov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Sára Nechutová, zobrazit tel. číslo

Do zahraniční společnosti, která se zabývá výrobou a distribucí zdravotnických pomůcek, a která otevírá nové distribuční centrum kousek od Brna, hledáme Warehouse Managera, který se postará o zřízení a následné fungování tohoto skladu.

Máte potřebnou praxi, mluvíte plynule anglicky a je tohle pro Vás ta správná výzva? Tak nepromarněte tuto skvělou šanci a dejte mi o sobě vědět!

Popis pozice:

Co bude náplní Vaší práce?

  • Zřízení nového distribučního centra pro CZ, SK, HU, PO, AT
  • Založení a následná optimalizace operací ve skladu
  • Výběr vhodného personálu (cca 10 lidí)
  • Vedení a motivace zaměstnanců
  • Komunikace se zákazníky
  • Účast a příprava na auditech
  • Zodpovědnost za bezpečnost práce

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

  • Máte rozsáhlé zkušenosti s vedením skladu a lidí
  • Máte zkušenosti s operacemi Pick&Pack
  • Máte výborné komunikační dovednosti (od skladníků až po globální management)
  • Mluvíte plynule anglicky
  • Jste přirozeně vůdčí osobnost a máte pozitivního ducha

Nabízíme:

Co můžeme nabídnout Vám?

  • Atraktivní mzdu odpovídající Vaší praxi
  • Roční bonusy
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Další benefity nyní dáváme dohromady

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se na Vás těšit!

Máte zájem o tuto nabídku?