Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor skladu (m/ž), až 36 000 Kč, nástup do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy, zdravotně postižené
Lokalita Praha
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 33.000 – 36.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 5. 2022

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáme nové kolegy přimo do kmene na pozici operátor skladu! Vyhovuje vám pracovat ve směnném provozu? Máte zkušenostis obsluhou VZV? Jste spolehlivý a máte chuť učit se novým věcem? Pak neváhejte a zašlete nám váš životopis!

Náplň práce:

  • obsluha řezacího stroje na samolepicí materiál
  • obsluha balicí linky
  • příprava zboží k expedici
  • nakládka a vykládka zboží
  • manipulační práce ve skladu
  • kontrola evidence materiálu v interním skladovém PC systému
  • manipulace s VZV

co vám nabídneme

  • mzdu až 36 000 kč
  • roční bunus ve výši jedné měsíční mzdy
  • práci na HPP přímo do kmene společnosti
  • flexipassy 5 000 kč za rok
  • příspěvek na dopravu 700 kč/měsíc (po zkušební době)
  • stravenky 100 kč/den
  • 25 dnů dovolené
  • 3 sick days
  • příplatky za přesčasy, svátky a víkendy
  • příspěvek na penzijní pojištění (po zkušební době)
  • roční zdravotní prohlídka v ULZ v hodnotě 10 700 kč
  • pitný režim na pracovišti zdarma
  • kvalitní zaškolení
  • možnost jazykového kurzu

co od vás očekáváme

  • uživatelskou znalost práce s PC
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • dodržovování interních bezpečnostních předpisů
  • zkušenost s obsluhou VZV
  • zkušenost s prací ve výrobě výhodou, nikoliv podmínkou
  • SOU/ SŠ
  • čistý trestní rejstřík
  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost a pečlivost

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
Zveřejněno: 26. března
  • Řeporyje, Praha
  • Daniela Patřičná
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 12. října
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Ing. Eva Uchytilová
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., LKQ CZ s.r.o., XXXLutz, Prusa Research a.s., Lagardere Travel Retail, a.s., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Rilancio s.r.o., C.S.CARGO a.s., New River International s.r.o., ASAP Delivery s.r.o., KATRING, spol. s r.o., BENDA zemní práce s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BREADWAY a.s., Česká pošta, s.p., Trenkwalder a.s., safemed medical devices s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, PACKMAN´S PACK s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Markmont, s.r.o., Správa železnic, státní organizace, CigDus s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., HakimiStyle s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Košík.cz s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., H&B Group s.r.o., Curso s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Coweo Technologies s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 8 - Libeň, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Staré Město, Praha 10 - Malešice, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Uhříněves, Praha 4 - Modřany, Praha 9 - Satalice, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Stodůlky, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 4 - Krč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 2 - Vinohrady

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

bezpečnost den evidence hledám interní IT kurz měsíc možnost mzdy náplň práce nové operátor pečlivost pitný režim plat pojištění práce prohlídka přesčas přesčasy příplatky příspěvek režim sick day sklad SOU společnost společnosti stravenky školení víkend zdarma zdravotní zkušenosti znalost životopis dar dovolené jazyk kontrola kov kvalitní linky materiál měsíční na pracovišti náplň obsluha PC penzijní penzijní pojištění pitný PR předpis příprava roční rok stroj svátky systém uživatel zkušební zkušenost