Fajn práce - obsluha stroje - až 35.000 Kč/m+13.plat

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Vysoké Mýto
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 27.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě? Chcete mít možnost kariérního postupu a zajímavého výdělku po zapracování, 13.plat a další lákavé benefity? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné operátory/ky strojů na zpracování výrobků z papíru. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nepožadujeme praxi na speciálních strojích, vše Vás rádi naučíme! V případě zájmu máme i jiné výrobní pozice. Nástup možný ihned.

  • zpracovávání papírových dílů dle zakázek
  • obsluha plně automatizovaných strojů (ne programování)

Místo výkonu práce: Býšť

Nabízíme:

  • nástupní mzda odpovídající Vašim zkušenostem
  • navýšení mzdy po zapracování
  • možnost profesního růstu
  • stravenkový paušál 60 Kč
  • 13. plat
  • možnost stravování na pracovišti (výběr ze 4 hlavních jídel)
  • jídelní a nápojové automaty

Požadujeme:

  • spolehlivost, pečlivost
  • základní znalost práce s PC