Hledáme lidem práci Manpower

Customer Quality Engineer

Lokalita Klášterec nad Ohří
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

• Zajišťování a kontrola dodržování systému kvality výroby.

• Zajišťování zpracování zákaznických reklamací včetně provádění analyzačních metod.

• Analyzuje a vyhodnocuje stav kvality.

• Zodpovídá za zavádění a kontrolu opatření ke kvalitativním odchylkám a ověřuje jejich účinnost.

• Zajišťuje komunikaci s interním a externím zákazníkem z pohledu zajištění kvality.

Profil kandidáta:

• Technická VŠ nebo SŠ se zaměřením elektro

• Německý nebo anglický jazyk - min B2

• PC dovednosti (Windows, Office, SAP)

• Zkušenost v QM project leading v automotive – nezbytné, s procesem zaměřeným na QM- systém, znalost IATF16949 nebo VDA 19.2, FMEA

• Časová flexibilita - cestování (Evropa, svět), řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič

Nabízíme:

• Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy

• Motivační plat (13. a 14. plat)

• 25 dní dovolené

• Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

  • Olomouc
  • Bénéficielle, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Přerov
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Karviná
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 50 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Liberec
  • UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Rychnov nad Kněžnou
  • ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. února
  • Kněžnice
  • TECMAPLAST CZ, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Liberec
  • Webasto Roof & Components Czech…
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Benešov
  • Domov seniorů Benešov, poskytovatel…
  • 15 200 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Boskovice
  • DCT Czech s.r.o.
  • Boskovice
  • od 28 500 Kč
  • Dolní Benešov
  • MSA, a.s.
  • od 20 000 Kč
  • Liberec
  • MK work s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Břasy
  • Libštejnské lesy, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Horní Studénky
  • Rýznar spol. s r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ostrov, okres Karlovy Vary, Chomutov, Karlovy Vary, Most, Litvínov, Sokolov, Louny

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

AJ auto benefit benefity činnost dění dodržování elektro interní IT kandidát kvalita kvality měření mezinárodní náplň práce Office penzijní připojištění plat pojištění pozice práce připojištění příspěvek reklama znalost anglický anglický jazyk cestování dovednost dovolené externí jazyk jídla kontrola motivační náplň národní německý PC penzijní PR proces profi program programy příspěvky řidič stav systém technická tým výroby zákazník zkušenost