Pracovník ve výrobě, Kolín, ranní a odpolední směna

Lokalita Kolín
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jedinečná příležitost! Volné místo pro Operátora výroby.

Ranní 7:00-15:30hod a odpolední směna 9:30-18:00hod.

Pracoviště: Průmyslová zóna Ovčáry (ke společnosti NEzajíždí MHD) - nutnost vlastní dopravy.

Po zaučení přestu do kmenového stavu společnosti.

Nyní rozjíždíme výrobu několika chemických produktů, které budeme dodávat do automobilek po celém světě. Našimi produkty jsou složky jedné z povrchových vrstev automobilu, tzv. kataforézy, které mají pigmentovou, antikorozní a antistatickou funkci.

Popis pozice:

Výroba podkladové báze pro autobomilový průmysl podle daných pracovních postupů. Budete kontrolovat výrobní proces, udržovat zařízení, plnit materiál.

  • podrobné upřesnění pracovní náplně při pohovoru a prohlídce provozu

Profil kandidáta:

  • zkušenosti z výroby výhodou
  • nástup co nejdříve
  • práce může být při nějakých úkonech fyzicky náročnější

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Základní hrubá mzda 25000Kč + odměny 5000Kč
  • Dovolená 5 týdnů
  • Menší kolektiv pracovníků
  • Možnost profesního růstu

V případě zájmu zašlete Váš životopis.

Těšíme se na spolupráci.