Logistik

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Dnešice
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Logistik
Místo výkonu práce: Dnešice (Plzeň jih)

Náplň práce:

  • Včasné naplánování a zajištění transportů
  • Dle charakteru a typu zboží volit dopravce
  • Optimalizace nákladů za dopravu
  • Zpracování dodacích listů pro všechny oddělení
  • Příjem materiálu
  • Evidence materiálu v systému ProAlpha
  • Příležitostně výpomoc ve skladu materiálu a zboží
  • 2 sm provoz do budoucna 3 sm provoz

Požadujeme:

  • praxi na dané pozici
  • schopnost zajistit bezproblémový průběh příjmu a výdeje materiálu a zboží
  • zajištění požadavků správného skladování
  • dbát na čistotu provozu
  • orientace v dokumentaci
  • jazyková vybavenost – Nj nebo AJ

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • pololetní odměny
  • vánoční odměny ve výši jednoho měsíčního platu
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky