- 40 000 – 44 987 Kč
- Plný úvazek

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.
Jste seniorní manažer v oblasti námořních přeprav (Sea Freight) ?
Pracujete pro obchodní firmu, která dováží námořní cestou zboží z Dálného východu ?
Dokážete dobře zorganizovat procesy a řídit interní tým i síť dodavatelů ?
Hovoříte velmi dobře anglicky na profesionální úrovni ?
Hodně toho znáte a umíte, a v top manažerské pozici se cítíte jako doma ?
Tohle je příležitost pro Vás !
Náš klient je významná obchodní firma sídlící v Praze. Ředitel logistiky je zodpovědný zejména za přepravní část logistiky, má na starosti komplexní řízení toku zboží od dodavatelů v zahraničí (převážně Čína a další země Dálného východu) do skladů společnosti v ČR.
Oslovujeme manažery s praxí v řízení přepravní logistiky ze zámořských zemí (Sea Freight, kontejnerové přepravy námořní cestou). Zkušenost z prostředí velkoobchodních firem se spotřebním zbožím, non-food obchodních řetězců či e-shopů je ale v každém případě velkou výhodou.
Co musíte umět a znát, abyste měli šanci dozvědět se víc?
· velmi dobře se aktivně domluvit anglicky (opravdu to potřebujete k práci, není to formalita)
· PC je pro vás užitečný nástroj, ne nepřítel (ERP systémy, Excel atd.)
· praxe na manažerské pozici v oddělení přepravní logistiky v obchodní či spediční firmě
· potenciál k řízení většího týmu
· proaktivní přístup k práci, pragmatičnost, velmi dobrou úroveň komunikace.
· schopnost pracovat v týmu i samostatně, schopnost poradit si v náročných situacích
· flexibilita a efektivita práce
Příležitost uplatnit své odborné i manažerské zkušenosti na topmanažerské pozici
Nadstandardní mzdové ohodnocení
Zajímá Vás to ? Tak se nám ozvěte, seznámíme Vás s touto mimořádně zajímavou nabídkou !

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.