Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí výroby - člen Top managementu

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s vedením výroby ve větší strojírenské či ideálně automotive společnosti?

Nepotřebujete chodit do práce v obleku a máte raději neformálnější komunikaci?

Jste technický typ a aktuálně se porozhlížíte po práci na vyšším stupni, ideálně přímo v managementu společnosti?

Neváhejte a pošlete mi svůj životopis v ČJ ještě dnes.

Pro našeho klienta, mezinárodní automotive společnost, která je ve svém oboru světovou jedničkou, hledáme specialistu na pozici Vedoucího výroby.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za výrobu ve společnosti
  • zodpovědnost za cca 150 podřízených zaměstnanců
  • vytváření a zavádění nových, efektivnějších výrobních procesů
  • šance mít přímý vliv na výsledky společnosti z pozice člena managementu
  • zodpovědnost za kvalitu a množství vyráběného produktu
  • přímé podílení se na rozšiřování výroby

Profil kandidáta:

  • SŠ s technickým vzděláním nebo dlouholetá zkušenost na obdobné pozici
  • pracovní zkušenost v automotive prostředí
  • zkušenost s vedením lidí
  • AJ na úrovni plynulé komunikace
  • ochota stále se učit novým věcem a zvyšovat své profesní dovednosti
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • velmi atraktivní mzdové ohodnocení
  • řadu benefitů ( příspěvek na dopravu, roční bonus, 5 týdnů dovolené... )
  • možnost kariérního růstu a zvyšování kompetencí v Top managementu společnosti
  • flexibilní pracovní doba - samostatný "timemanagementu"

  • Ústí nad Labem
  • Severočeské divadlo s.r.o.
  • od 24 100 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 19. října
  • Praha
  • ELF Logistic s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Brno
  • FERMAT CZ s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 7. července
  • Olomouc
  • BELLITEX s.r.o.
  • 8 200 – 12 000 Kč
Zveřejněno: 6. července
  • Chotěboř
  • Eurometal Chotěboř spol. s r.o.
  • od 17 500 Kč
  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 17 400 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Chodov, Praha
  • TD SYNNEX Czech s.r.o.
Zveřejněno: 5. srpna
  • Liberec
  • UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
  • 22 932 – 25 000 Kč
  • Brno
  • Knihovna Jiřího Mahena v Brně,…
  • 4 869 – 7 320 Kč

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

AJ auto benefit bonus Bor den dění doba flexibilní hledám hodnocení IT kandidát komunikace management mezinárodní Most možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení pec pozice práce pracovní pracovní doba prostředí příspěvek růst specialist společnost společnosti stres vedení vedoucí výsledky vyšší vzdělání zaměstnanců zkušenosti životopis člen díl dovednost dovolené kariérní list možnost kariérního růstu mzdové náplň národní obor PR proces procesů profesní profi roční stroj technický výrobní výroby zkušenost