Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ VE VÝROBĚ - M/Ž (28-33.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Litovel
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 33.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Umíte svařovat, ovládáte zámečnické práce a hledáte nové zaměstnání? Nevadí vám práce na směny?

Výrobní společnost hledá nové posily na pozici:

Náplň práce:

* skládání dílů podle výkresové dokumentace
* svařování dílů
* příprava dílů ke svařování
* práce na 3 směny

Co od Vás očekáváme:

* praxe ve svařování/zámečničině
* čtení výkresové dokumentace
* manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

* mzda dle zkušeností
* 25 dnů dovolené
* příspěvek na stravování
* možnost ubytování
* práce vhodná pro muže i ženy

* místo výkonu práce: Litovel

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
  • Nové Město na Moravě
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 27 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 30. srpna
  • Velká Bystřice
  • Lada Duchonova
  • 33 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 12. srpna
  • Nový Jičín
  • 30 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 28. února
  • Olomouc
  • Ing. Eva Uchytilová
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
Zveřejněno: 29. května

Kimberly-Clark, s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., PALOMO, a.s., ZLKL, s. r. o., Grafton Recruitment s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., DDOR spol. s r.o., MedicProgress, a.s., Jiří Geisler, ManpowerGroup s.r.o., Drevos obaly s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Bergasto a.s., ALFA VRTY s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Flowserve Czech Republic, s. r. o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., O.K. solution, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Pardubice, CERCLING CORP s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o., AGROP NOVA a.s., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Lead - HR Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dozorčí / dozorkyně dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Programátor / Programátorka, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Vývojář / Vývojářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektový / projektová manažerka, IT manažer / manažerka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Opravář / Opravářka, Shift leader / Vedoucí směny

Litovel, Úsobrno, Olomouc, Svitavy, Uničov, Loštice, Mohelnice, okres Šumperk, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Šumvald, Hněvotín, Šternberk, Hrabová, Ptení, Velká Bystřice, Hlubočky, Prostějov

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Odbory - proč a jak je založit

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

dokumentace IT Litovel místo možnost mzda náplň práce nové práce praxe příspěvek směny společnost stravování svařování ubytování vhodná výkon zaměstnání Zruč díl dokument dovolené místo výkonu práce náplň PR příprava výrobní zkušenost