Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

HLEDÁME ELEKTRIKÁŘE - M/Ž(mzda dle zkušeností)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Prostějov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Orientujete se v technické dokumentaci, jste vyučený/á v oboru elektro nebo minimálně vlastníte platnou vyhlášku 50 Sb. Min. §6?
Tak už jen pošlete životopis!

Úspěšná firma hledá nové posily!

Náplň práce:

* Práce v PLC systémech
* Programování systémů
* Identifikace a zjišťování závad
* Samozřejmostí je také zařídit optimalizaci všech zařízení i strojů
* Práce v krátkém a dlouhém týdnu

Co od Vás očekáváme:

* Vyučení v elektro směru
* Platná vyhláška 50 Sb. Min. § 6
* Znalost technické dokumentace
* Praxe v oblasti údržby a seřizování zařízení výhodou
* Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

* Pravidelné navyšování mzdy
* 25 dní dovolené
* Půlroční odměny
* Dotované stravování
* A další benefity

* Místo výkonu práce: Prostějov

Montér klimatizací

Nutně vás hledají
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 15. dubna
  • Olomouc
  • ELPREMO, spol. s r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Lutín
  • ELEKTRO-FLEXI s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Olomouc
  • ELMO - SA spol. s r. o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Olomouc
  • Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Velká Bystřice
  • ELPREMONT elektromontáže s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Kroměříž
  • Vinapower CZ s.r.o.
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Lipník nad Bečvou
  • Střední škola elektrotechnická, Lipník…
  • 25 280 – 37 170 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 29. května
  • Ořechov, Brno-venkov
  • Urbania, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Šlapanice, Brno-venkov
  • Raed´s s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Dolní Dvořiště
  • TRIOMAX s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
    Benefity:

Kimberly-Clark, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., ELPREMO, spol. s r.o., JISTU recruitment s.r.o., Schindler CZ, a.s., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., PRESBETON Nova, s.r.o., RAMI CZ s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Caravan Centre Moravia, s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, PRESSKAN system, a.s., BJ-Elektroservis s.r.o., Eduard Holánek s.r.o., M A N U S Prostějov, spol. s r.o., Zámečnictví Bílý, s.r.o., ELEKTRO-FLEXI s.r.o., ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o., ELMO - SA spol. s r. o., ELOB systems, s.r.o., ZEMAN Váhy s.r.o., Výstaviště Flora Olomouc, a.s., Matrone s.r.o., BEA centrum Olomouc s.r.o., PRO M&P Excel s.r.o., HOTELPARK STADION a.s., BULL MEAT FOOD s.r.o., ELPREMONT elektromontáže s.r.o., Aktiveu s.r.o., Synett s.r.o., IMSEA s.r.o., Vinapower CZ s.r.o., Elektro Kroměříž a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha lidí, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Projektant / Projektantka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Operátor / operátorka chemické výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Litovel, Olomouc, Prostějov, Bystrovany, Vyškov, Přerov, Hlubočky, Kroměříž, Úsobrno, Lutín, Němčice nad Hanou, Nezamyslice, okres Prostějov, Velká Bystřice

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

benefit benefity Bor den dokumentace elektro firma IT místo Most mzda mzdy náplň práce nové odměny odpovědnost plat práce praxe Prostějov řízení samostatnost stravování výkon znalost životopis dokument dovolené místo výkonu práce náplň oblast oblasti obor PR program roční stroj systém technické vyučení zkušenost