Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Junior nákupčí

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přerov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 38.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Společnost ARDON SAFETY s.r.o., se sídlem v Přerově, přední dodavatel pracovních oděvů a obuvi, hledá vhodného kandidáta na pozici nákupčí - junior. Pracovní náplň: - Administrativa spojená s činností nákupního oddělení - Kontrola kvality dodávek - Korespondence se zahraničními dodavateli Nabízíme: - Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti - Dynamické mzdové ohodnocení - Přátelskou a vstřícnou atmosféru - Zaškolení Požadujeme: - Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - Znalost anglického jazyka na úrovni B2 - Motivaci a chuť učit se novým věcem - Trestní bezúhonnost - Příjemné vystupování

  • Olomouc
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 24 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Olomouc
  • Martin Podmol
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 15. dubna
  • Olomouc
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 22 200 – 24 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 12. dubna
  • Hranice, Přerov
  • ŽH holding s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Zličín, Praha
  • e-Recruitment s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Bocanovice
  • Babynabytek s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Mnichovo Hradiště
  • PROF SVAR s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Mníšek pod Brdy
  • abasto s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
  • Praha
Zveřejněno: 1. srpna
  • Červený Kostelec
  • EURONA s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
Zveřejněno: 29. června
  • Holešovice, Praha
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • České Budějovice
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 25. června
  • Vlašim
  • ASTRO, spol. s r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 16. července

HalfPrice, 4 P & P, spol. s r.o., Česká spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., LKQ CZ s.r.o., TextilEco a.s., EVROPA realitní kancelář, INDEX NOSLUŠ s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., JOBSTART s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Ptáček - velkoobchod, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Advantage Consulting, s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., JPF Czech s.r.o., Globus ČR, v.o.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., Ollies dorty s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., SANITINO s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., Proveon, a.s., FERATT fashion s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Martin Podmol, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., ÚSOVSKO FOOD a.s., ŽH holding s.r.o., Partners Financial Services, a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., LAPP Czech Republic s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., ZÁLESÍ a.s., RECRUITMENT FACTORY s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Reklamní specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Velký Týnec, Přerov, Celá ČR, Čechy, Holešov, Velká Bystřice, Kroměříž, Olomouc, Hranice, okres Přerov, Prostějov, Otrokovice, Zlín

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

administrativa AJ činnost den hodnocení HR IT kandidát kvality náplň práce obuv oděv ohodnocení práce pracovní Přerov společnost společnosti školení vhodné vzdělání znalost anglické jazyk kontrola mzdové náplň oddělení PR pracovní náplň příjemné zahraniční