Hledáme lidem práci Manpower

Projektový vedoucí - nové vývojové centrum (automotive)

Lokalita Poříčí nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání?
Baví Vás projekty a rádi byste pracovali pro firmu, která nyní buduje nové vývojové centrum?

V tom případě neváhejte a přijďte se firmě představit osobně!

Budete mít na starost projekty od začátku (od podpisu se zákazníkem) po uvedení do provozu a pak i po celou dobu výroby.

Popis pozice:

• Plánování a realizace projektu od akvizice až po start výroby
• Kontrola projektu, management řízení změn
• Zodpovědnost za splnění cíle projektu, rozpočtu
• Řízení a podpora multidisciplinárních týmů
• Komunikace se zákazníky a dodavateli
• Interní reportování managementu

Profil kandidáta:

• VŠ technického směru
• Minimálně 3 roky pracovních zkušeností v automotive
• Základní znalost termodynamiky a plastů
• Znalosti v oboru strojírenství
• Znalost AJ aktivně, úroveň B2
• MS Office, SAP výhodou
• Inovativní myšlení, zodpovědnost
• Vyjednávací schopnosti, schopnost komunikace, samostatnost

Nabízíme:

* zajímavé platové ohodnocení
* bonusy/prémie
* 5 týdnů dovolené
* vzdělávání
* možnost kariérního postupu

  • Vlašim
  • ASTRO, spol. s r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. července
  • Vlašim
  • od 24 000 Kč
  • Blansko
  • ČKD Blansko Holding, a.s.
  • Nečtiny
  • Západočeská univerzita v Plzni
  • 22 000 – 28 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Benešov, Mnichovice, okres Praha-východ, Říčany, okres Praha-východ, Uhlířské Janovice, Praha, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Hostivice, Klecany, Beroun, Poděbrady, Příbram

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Odbory - proč a jak je založit

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

AJ auto bonus bonusy Bor cíle den hodnocení interní IT kandidát komunikace management Most možnost náplň práce nová nové odpovědnost Office ohodnocení OZP plán plánování plat plnění podpora postup pozice práce pracovní řízení samostatnost společnost vedení vedoucí vzdělávání znalost znalosti centrum cíl dovolené inovativní jednání kariérní kontrola myšlení náplň obor platové ohodnocení PR prémie profi projekt projektový případ přístup report rok schopnost schopnosti stav stroj strojírenství technické tým výroby zákazník zkušenost