Operátor/ka výroby - až 30 000 Kč, hrazené ubytování Brno

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Mladá Boleslav
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 24.000 – 27.000 Kč

Pro našeho klienta, mezinárodního výrobce dětských hřišť a sportovišť, hledáme agenturní pracovníky na pozici Operátor/ka výroby.

Náplň práce

  • Spolupráce na výrobě dětských hřišť a sportovišť
  • Práce od základního opracování materiálu až po kompletaci
  • Kreativní práce s dřevem a lanem

Nabízíme

  • Nástupní mzda 24 000 Kč/měsíc + příplatky
  • Po zaučení měsíční bonus až 3 000 Kč/měsíc, až 2 000 Kč.
  • Možnost přesčasů
  • Hrazené ubytování v Brně
  • 5 týdnů dovolené
  • Ranní a odpolední směny (7,5 hodiny Po – Pá)

Požadujeme

  • Zkušenosti nebo vzdělání tesař/truhlář
  • Pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Zručnost

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete ŽIVOTOPIS spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme. Odpovědi bez životopisu nebudou akceptovány.

Máte zájem o tuto nabídku?