Telefonní operátor ve firmě Hanya corporation s.r.o.

Brno
30.000 – 42.000 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Vhodné také pro

O nás

Nevíš co při škole s volným časem? 

Nepodařilo se ti dokončit studia podle představ?

Rád se učíš novým věcem? 

Anebo hledáš něco nového?

Tak přijď mezi nás!

Právě hledáme kolegy a kolegyně do menšího pohodového call centra, které je jen dvě zastávky z hlavního nádraží.

A jak si tě vlastně představujeme?

  • Jsi komunikativní a nebojíš se telefonovat.
  • Máš obchodního ducha.
  • Chceš se zdokonalovat, posouvat a učit se novým věcem.
  • Ovládáš český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
  • S počítačem jsi kámoš na uživatelské úrovni.

A co ti za to nabízíme?

  • Práci v mladém kolektivu a moderní kanceláři v centru Brna.
  • Nástupní mzdu 30.000 Kč a po zaškolení neomezené provize.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč.
  • A spoustu dalšího jako je finanční bonus za kvalitně odvedenou práci nebo za doporučení nového kolegy do našeho týmu. Také se můžeš účastnit soutěží o hodnotné ceny jako třeba poukazy do Maximusu nebo lístky na fesťák.


     

Pokud tě náš inzerát zaujal, tak tě rádi přivítáme na osobním pohovoru, kde se více poznáme. Pošli nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nám zavolej zobrazit tel. číslo a my se Ti brzy ozveme. Nastoupit můžeš klidně hned anebo se nějak domluvíme.

 

Na závěr něco málo o nás: jsme česká společnost, která působí v oblasti telekomunikací již od roku 2014. Jsme parta super lidí, kteří si to umí užít nejenom v práci, ale taky mimo ní. Máme moderní klimatizovanou kancelář, kam se každé ráno budeš těšit i Ty.

A koukni na náš Instagram nebo Facebookový profil!


 

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

CARGO-HORTIM, spol. s r.o. | CARGO-HORTIM, spol. s r.o. | Brno Brno
  • 47 000 – 57 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Brno Brno
  • 25 500 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Brno Brno
  • 60 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Brno Brno
  • 17 000 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
včerejší
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Brno Brno
  • 34 000 – 38 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
včerejší
Úklidový servis ŠKAROUPKA s.r.o. | Úklidový servis ŠKAROUPKA s.r… | Štýřice, Brno Štýřice, Brno
  • 13 000 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 12. srpna
Trenkwalder a.s. | Trenkwalder a.s. | Brno Brno
  • 29 200 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. srpna
GADO, s.r.o. | GADO, s.r.o. | Štýřice, Brno Štýřice, Brno
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. dubna
Steinwies Anlagen CZ s.r.o. "v likvidaci" | Steinwies Anlagen CZ s.r.o. … | Praha Praha
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. června
NAM system,  a.s. | NAM system,  a.s. | Havířov Havířov
  • 11 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 5. prosince
SMS finance, a.s. | SMS finance, a.s. | Karviná Karviná
  • od 120 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. května
Jakub Pavlovič | Jakub Pavlovič | Havířov Havířov
  • 10 000 – 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 4. září
CUP Kominictví s.r.o. | CUP Kominictví s.r.o. | Jihlava Jihlava
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. srpna
PZ Komplex s.r.o. | PZ Komplex s.r.o. | Chrudim Chrudim
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. května
SDZP družstvo | SDZP družstvo | Ústecký kraj Ústecký kraj
  • od 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. října
FORCORP GROUP spol. s r.o. | FORCORP GROUP spol. s r.o. | Praha Praha
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. dubna
RegioJet a.s. | RegioJet a.s. | Smíchov, Praha Smíchov, Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 2. prosince
NAVATEL a.s. | NAVATEL a.s. | Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. prosince
LIMEX ČR, s.r.o. | LIMEX ČR, s.r.o. | Znojmo Znojmo
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 2. prosince
Lékařský dům v Mezibranské s.r.o. | Lékařský dům v Mezibranské s… | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 2. prosince
PRIMM bezpečnostní služba s.r.o. | PRIMM bezpečnostní služba s.r… | Hrdlořezy, Praha Hrdlořezy, Praha
  • 32 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. listopadu
OLMAN SERVICE s.r.o. | OLMAN SERVICE s.r.o. | Brno Brno
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 2. prosince

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jobs Contact Personal, s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., STAREZ - SPORT, a.s., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Iridium spol. s r.o., Bageterie Boulevard, ProfesKontakt, s.r.o., EDYMAX Job Czech a.s., IDEAL-Trade Service, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Horavia s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., JOBSTART s.r.o., SOMISO s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., TextilEco a.s., ZooshopXXL s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., GECO, a.s., Kollmorgen, s.r.o., TJ TESLA BRNO z.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Větrník, s.r.o., Úklidový servis ŠKAROUPKA s.r.o., Fusakle s.r.o., Jan Holínka, BRATEX, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Hanasen, z.s., VAŠE SLUNCE a.s., Infinity Ways s.r.o., ONIO s.r.o., IFE-CR,a.s., T-Mobile Czech Republic a.s., ESB Rozvaděče, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Technik / technička ve strojírenství, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Projektant / Projektantka, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí skladu, Elektronik / Elektronička, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Horní Heršpice, Brno, Modřice, Slatina, Brno, Komárov, Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Lesná, Brno, Ponava, Brno, Starý Lískovec, Brno, Židenice, Brno, Trnitá, Brno, Bohunice, Brno, Dolní Heršpice, Brno, Ivanovice, Brno, Celá ČR, Štýřice, Brno

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT