Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Junior Hr Services Administrator (Od 35.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management, Administrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka plánování, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Školitel / Školitelka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2), Německý jazyk (Pokročilý B2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jste komunikativní a prozákaznický přístup vám není cizí? Máte pokročilou znalost anglického a německého jazyka? Skvělé, pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

JUNIOR HR SERVICES ADMINISTRATOR (OD 35.000 KČ)

Náplň práce:

* Odpovídání na dotazy zaměstnanců ohledně používání HR aplikací
* Zajišťování návodů a instrukcí pro správné používání aplikací
* Poskytování informací jako je hodnocení zaměstnanců, nábor nových zaměstnanců, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců
* Poskytování informací o otevřených pozicích a požadavcích na přihlášení
* Asistence při procesu přihlášení a vyplňování formulářů
* Komunikace, řešení dotazů, poskytování informací a řešení problémů v anglickém a německém jazyce
* Identifikace a analýza problémů souvisejících se správností dat v HR systému
* Příprava a vytváření školících materiálů pro zaměstnance
* Koordinace a komunikace s mezinárodními týmy

Co od Vás očekáváme:

* Středoškolské/vysokoškolské vzdělání
* Pokročilá znalost AJ a NJ
* Pokročilá znalost MS Office
* Komunikační dovednosti
* Zkušenosti s používáním C-Ontact výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené
* Pružná pracovní doba
* Možnost práce na Home Office
* Benefitní program
* Příspěvek na stravování, sport a vzdělání
* Příspěvek na PP/ŽP
* Možnost profesního růstu

*Lokalitu: Ostrava

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. února
  • Bystřice nad Pernštejnem
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 27. února

HOBRA - Školník s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, Lead - Project Advices s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., RABEN OSTRAVA, s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CASH POINT a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Trenkwalder a.s., Ubbe s. r. o., Coweo Technologies s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ATLAS software a.s., Comac jobs s.r.o., Manuvia Czech s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., Conspiro qua, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., MORYS s. r. o., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, Moravskoslezský kraj, Výchovný ústav Ostrava - Hrabůvka, CZECH JOB EDUCATION s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, ZENCO Plus s.r.o., PRONTE DEEP s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s., ESOS Ostrava, s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., E-MOTION park s.r.o., IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., START WORK INTERNATIONAL SE, Roll R, s.r.o., DENTATOR CZ s.r.o., JANEX spol. s r.o., XORS OFFICE spol. s r.o., Benjamín, příspěvková organizace, Město Hlučín, Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky, MAFRED spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Tester, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Dělník / Dělnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Uklízeč / Uklízečka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Celá ČR, Ostrava, Bohumín, Petřvald, okres Karviná, Hlučín, Šilheřovice

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Trainee program – první práce pro absolventy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

AJ analýza benefit Bor den doba dotazy formulář hledám hodnocení home office HR IT komunikace mezinárodní možnost nábor náplň práce návod Office ohledně Ostrava práce pracovní pracovní doba pro zaměstnance pružná pracovní doba přihlášení příspěvek rozvoj růst SOU společnost sport stravování vzdělání vzdělávání zaměstnanců zkušenosti znalost anglické asistence dovednost dovolené jazyk komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti koordinace materiál náplň národní německé PR problém proces profesní program pružná příprava přístup řešení řešení problémů systém tým zkušenost