Hledáme lidem práci Manpower

HR / Recruiter Specialist

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Rychle rostoucí mezinárodní společnost rozšiřuje svůj mladý tým o další posilu HR oddělení.

Popis pozice:

  • Čeká Vás především vyhledávání a aktivní oslovování nových talentů na administrativní pozice a celkově koordinace náborových aktivit
  • Často budete komunikovat s partnery, ať se jedná o pracovní agentury nebo vysoké školy
  • Dohlédnete nad správou související administrativy a dokumentace zaměstnanců v souladu s právními postupy
  • Zajistíte organizaci zaškolení zaměstnanců a jejich průběžné vzdělávání
  • Nevyhnete se řešení pracovněprávních záležitostí týkajících se vzniku, průběhu a ukončení pracovního poměru a průběžnému reportingu
  • Pomůžete dohlédnout nad dodržováním BOZP

Profil kandidáta:

  • Nejlépe vysokoškolské vzdělání v oblasti andragogiky nebo humanitního směru
  • Relevantní zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, náboru zaměstnanců a vedení pohovorů podmínkou
  • Komunikativní angličtina k dennímu využití (úroveň min. B2)
  • Znalost zákoníku práce a souvisejících zákonů
  • Aktivní přístup k práci, schopnost pracovat v rychlém pracovním tempu, empatie, týmový duch
  • Pokročilá znalost MS Office

Nabízíme:

  • Lákavé pracovní benefity i finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Nové a moderní pracovní prostředí
  • Možnosti využívat home office
  • Flexibilitu pracovní doby
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Týden dovolené navíc
  • Odborné zaškolení a následné průběžné vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu a dovolenou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • České Budějovice
  • AGROZET České Budějovice, a.s.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Strakonice
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Ostrava
  • Work Service Czech s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Pardubice
  • Teleperformance CZ, a.s.
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Ostrava-město
  • TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Zveřejněno: 16. února
Zveřejněno: 15. března
Zveřejněno: 4. dubna
Zveřejněno: 20. dubna
  • Plzeň
  • Lahůdky a cukrárna Beruška s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 14. června
  • Klášterec nad Ohří
  • DISPONERO s.r.o.
Zveřejněno: 24. května
  • Praha
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
  • 70 000 – 100 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Polná
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

administrativní agentury AJ angličtina benefit benefity Bor BOZP den dodržování dokumentace hlavní hodnocení home office HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy mezinárodní místa možnost nábor nové Office ohodnocení OZP partner pec pohovor postup pozice práce pracovní pracovní agentury pracovní místa pracovní poměr pracovní prostředí právo prostředí příspěvek RECRU recruiter reporting SOU specialist společnost společnosti stravování školení týden týden dovolené navíc uchazeč ukončení ukončení pracovního poměru vedení vysoké vyšší vzdělání vzdělávání zákoník zaměstnanců zkušenosti znalost administrativní pozice agent doby dokument dovolené finanční jazyk kolektiv koordinace kov lidský list možnosti náborový národní navíc oblast oblasti odbor odborné oddělení poměr PR pracovněprávní pracovní benefit pracovní benefity pracovní doby právní profi přátelský případ přístup report řešení schopnost školy talent tým volná pracovní místa zdroj zkušenost