Hledáme lidem práci Manpower

PLANT MANAGER | automotive Ostravsko

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do menšího výrobního závodu hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici plant manager, který/á bude vést menší závod tak, aby plnil cíle, procesy fungovaly hladce a neustále se rozvíjel. Motivací bude atraktivní mzda, roční bonus a super kolektiv.

Popis pozice:

  • zajištění výrobního provozu v souladu s předpisy a odvolávkami zákazníků a s tím související jednotlivá oddělení
  • vedení engineeringu - hledání příležitostí k optimalizaci výroby, realizace zlepšovacích procesů
  • vedení RaD - vývoj nových projektů
  • kontrola a dodržování norem kvality dle IATF, VDA apod.
  • hladký průběh supply chainu - logistiky a nákupu
  • úzká spolupráce s general managerem závodu a mateřskou společností v zahraničí
  • účast na meetinzích a poradách
  • strategické rozvíjení závodu
  • odpovědnost za výsledky závodu

Profil kandidáta:

  • seniorní profil, zkušenost z obdobné pozice v automotive
  • znalost procesů automotive (Lean management), kvalitativních norem (VDA, IATF...)
  • komunikativní AJ (min. B2)
  • chuť závod posouvat
  • drive a tah na branku
  • prezentační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí výrobního závodu
  • možnost seberealizace
  • atraktivní mzda + roční odměny
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • mnoho dalšího

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Intercontact TD s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • PEGATRON Czech s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ostrava
  • Jiří Vaněk, s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Ostrava
  • od 23 400 Kč
  • Ostrava
  • Bojkovice
  • Daejung Czech s.r.o.
  • 35 000 – 120 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Bor
  • Adient Czech Republic s.r.o.
  • 200 000 – 500 000 Kč
Zveřejněno: 4. srpna
  • Horní Počaply
  • DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Plzeň
  • Lahůdky a cukrárna Beruška s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 14. června
  • Klášterec nad Ohří
  • DISPONERO s.r.o.
Zveřejněno: 24. května
  • Praha
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
  • 70 000 – 100 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy

Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Radim Glonek s.r.o., NIL Textile, s.r.o., HB group Facility s.r.o., VAE CONTROLS, s. r. o., V-NASS, a.s., Intercontact TD s.r.o., BaM real, s.r.o., FORCUT s.r.o., Hotel VP1, s.r.o., Stante sense, s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/, PEGATRON Czech s.r.o., SEVAL spol.s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ auto bonus cíle den doba dodržování EU flexibilní hledám home office HR inzerát inzeráty IT kandidát kvalita kvality management manager místa možnost mzda odměny odpovědnost Office postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa pracovní prostředí procesy prostředí SOU společnost společnosti spolupráce uchazeč v zahraničí vedení výsledky vyšší zahraničí znalost cíl dovolené kolektiv kontrola logistik oddělení organizační schopnost organizační schopnosti PR proces procesů profi projekt předpis příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost případ přístup roční schopnost schopnosti strategické volná pracovní místa výrobní výroby zákazník závod zkušenost