Práce ve skladu s oblečením značky Tommy Hilfiger!

Pracovní poměr brigády
Lokalita Zahraničí
Firma OTTO Work Force Czech s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme:

Dobré platové ohodnocení: 9 EUR/hod ( vyšší než min. garantovaná mzda)
Pracovní doba Po-Pá 8:00 – 17:00 (v hlavní sezóně funguje také odpolední směna)
Přátelská atmosféra
Produkty společnosti: Dámské, pánské a dětské oblečení, boty a doplňky

Požadujeme:

  • Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
  • Vysoká motivace
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatná práce

Náplň práce: práce ve skladu, balení, skenování, lepení, sběr objednávek; muži: práce s
kontejnery- nakládání velkých , malých krabic

Dovolujeme si Vám oznámit, že v případě Vašeho zájmu je nutné se objednat na osobní
registraci telefonicky v naší pracovní agentuře na níže uvedených telefonních číslech.

OTTO Czech, s.r.o.
Palachovo náměstí 1
772 00 Olomouc
Czech Republic
email: e-mail přes odpovědní formulář
Mobile: zobrazit tel. číslo zobrazit tel. číslo

Zobrazit výpis brigád

  • Brno-venkov
  • JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 29. října
  • Brno-město
  • www.brigadnici.com, s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Ústí nad Labem
  • OPT OnDemand s.r.o.
  • 130 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. června
  • Praha-západ
  • Europa Workintense spol.s r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 12. ledna
  • Brno
  • OUTLET RETAIL s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 16. září
  • Vysočany, Praha
  • Ing. Hana Váchová Kočková
  • Brigáda
  • Újezd nad Lesy, Praha
  • Brigáda

EuroPair, s.r.o., Agentúra PRO-STAFF, s.r.o.

Irsko, Kypr, Řecko, Španělsko

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

boty den doba email EU hlavní hodnocení IT Lom mobil Most motivace mzda náplň práce nová oblečení ohodnocení Olomouc plat práce pracovní pracovní doba sklad společnost společnosti telefon vysoká vyšší znalost agent anglické atmosféra jazyk komunikační náplň německé osobní platové ohodnocení PR přátelská případ schopnost schopnosti směna značky