Práce v Nizozemsku pro Moduslink elektrotechnika!

Pracovní poměr brigády
Lokalita Zahraničí
Firma OTTO Work Force Czech s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme:
Dobré platové ohodnocení 9 EUR/ hod (vyšší než min. garantovaná mzda)
Možnost přesčasů, práce o víkendech (příplatky)
Přátelská atmosféra
Produkty společnosti:
Navigace, kamery
značky TOMTOM, Tassimo a GoPro kamery

Požadujeme:

  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Precizní práce
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatná práce
  • schopnost vykonávat v týmu

Náplň práce:

  • Práce na montážní lince, odpovědnost za objednávky, práce ve skladu

Termíny nástupů:
Od 10.8.

Dovolujeme si Vám oznámit, že v případě Vašeho zájmu je nutné se objednat na osobní
registraci telefonicky v naší pracovní agentuře na níže uvedených telefonních číslech.

OTTO Czech, s.r.o.
Palachovo náměstí 1
772 00 Olomouc
Czech Republic
email: e-mail přes odpovědní formulář
Mobile: zobrazit tel. číslo , zobrazit tel. číslo

Přidejte si nás na Facebook a dostávejte aktuální informace o pracovních nabídkách. Staňte
se naším přítelem : https://www.facebook.com/pages/OTTO-Czech-sro/957446170953628

Zobrazit výpis brigád

  • Plzeň-město
  • CPS servis, s.r.o. v likvidaci
  • Brigáda
Zveřejněno: 20. února
  • Brno-venkov
  • JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 29. října
  • Plzeňský kraj
  • SM Industrial Coatings s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 12. září
  • Jihomoravský kraj
  • Petr Sklenář
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. října
  • Brno
  • OUTLET RETAIL s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 16. září
  • Vysočany, Praha
  • Ing. Hana Váchová Kočková
  • Brigáda
  • Újezd nad Lesy, Praha
  • Brigáda

EuroPair, s.r.o., Agentúra PRO-STAFF, s.r.o.

Irsko, Kypr, Řecko, Španělsko

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

aktuální den elektro elektrotechnik email EU Facebook hodnocení IT Lom mobil Most možnost mzda náplň práce odpovědnost ohodnocení Olomouc plat práce pracovní přesčas příplatky sklad společnost společnosti technik telefon víkend vyšší znalost agent anglické atmosféra informace jazyk kamery komunikační náplň německé osobní platové ohodnocení PR přátelská případ schopnost schopnosti technika termín tým značky