Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Vedoucí prodejny Tescoma České Budějovice

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro zdravotně postižené
Lokalita České Budějovice
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Jsme dlouholetým obchodním partnerem TESCOMY a právě díky této vzájemné spolupráci

vlastníme několik prodejen, které jsou rozesety po celé České republice a nesou jméno této

úspěšné značky.

Máte zkušenosti s prodejem a nebojíte se mluvit se zákazníkem? Rádi pečete nebo vaříte

a jste nakloněni novým vychytávkám, které znásobí váš požitek? Tak to jste na správném

místě.

Hledáme kolegyni nebo kolegu, kteří zapadnou do našeho přátelského týmu a podpoří růst

české značky TESCOMA, která se pyšní kvalitou svých produktů a originálním designem.

Naše úzká a dlouholetá spolupráce vytváří prostředí, které dává pocit rodinného zázemí.

Práce je vhodná pro osoby se zdravotním znevýhodněním a postižením.

Náplň práce:

  • zajišťuje a řídí provoz prodejního centra
  • zodpovídá za obchodní výsledky prodejního centra
  • aktivně spolupracuje při marketingových aktivitách pro zvýšení prodeje
  • poskytuje odborné poradenství při prodeji

Co od Vás očekáváme:

  • výhodou zkušenost s vedením týmu
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • aktivní přístup a flexibilita
  • minimální stupeň vzdělání středoškolské s maturitou
  • trestní bezúhonnost
  • znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hlavní pracovní poměr
  •  možnost zkráceného úvazku je pro nás samozřejmostí
  • základní mzda + odměny, které závisí na vaší šikovnost
  • příplatek za vedení týmu
  • sleva na produkty TESCOMA
  • pečlivě vás zaučíme a vším provedeme
  • rodinné prostředí

  • České Budějovice
  • Trenkwalder a.s.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Alpha Supplies s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Litvínovice
  • Derpal Logistic s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Hrdlořezy, Praha
  • Ondřej - Meissner, spol. s r.o.
  • 32 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 17. srpna
  • Kyje, Praha
  • Richter + Frenzel s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas

Business Aggregator, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., MJC - Zlín spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., Trenkwalder a.s., Alpha Supplies s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JOBSTART s.r.o., LKQ CZ s.r.o., B2M.CZ s.r.o., HS AUTO s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, KB - BLOK systém, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Derpal Logistic s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., BOURÁNÍ BARIER VZDĚLÁVÁNÍM A PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE NAPŘÍČ GENERACEMI, nadační fond

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Prodejce / prodejkyně vozů, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

České Budějovice, Celá ČR, Litvínovice, Hrdějovice, Homole, Hluboká nad Vltavou

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Odbory - proč a jak je založit

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

AJ Bor Budějovice České Budějovice den hlavní hledám IT marketing Most možnost mzda náplň práce obchodní odměny partner plat poradenství práce pracovní pracovní poměr prostředí příplatek růst SOU spolupráce vedení vedoucí vhodná výsledky vzdělání zdravotní zkušenosti znalost centra české design komunikační kov minimální náplň obchod odbor odborné PC poměr PR prodej prodejní přátelské příjemné přístup schopnost schopnosti tým vedení týmu výše zájem zákazník zkušenost značky zvýšení