Práce: Vymáhání Pohledávek. Nástup Ihned!

lokalita: Nové Město, Praha zadavatel: Pro-Temp spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme česky nebo slovensky hovořící kandidáty na HPP na vymáhání pohledávek.

Náplň práce: telefonická komunikace s dlužníky za účelem vymožení dluhu, poskytování informací dlužníkům, práce s interním systémem

Pracovní doba: PO-PÁ, 3 směnný provoz (9 hodin v rozmezí 8:00 – 19:00)

Místo výkonu práce: Praha 1

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • spisovnou a srozumitelnou výslovnost
  • časovou flexibilitu
  • odolnost vůči stresu
  • pečlivost
  • důslednost
  • zkušenosti z call centra výhodou

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 20 000 Kč + bonusy
  • navýšení mzdy po zapracování
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport kartu
  • výuku angličtiny
  • občerstvení na pracovišti
  • společné akce a teambuildingy
  • zázemí mezinárodní společnosti

V případě zájmu volejte nebo pište IHNED po přečtení na tel: 735175625 nebo email: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.