Práce: Prodavač/ka pro marketing

lokalita: Chomutov zadavatel: Pavlína Brožová

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Naše společnost provozuje stánky ve velkých obchodních centrech po celé ČR. Realizujeme reklamu novým drobným výrobkům z oblasti tělové kosmetiky a vonných esencí českých značek, při jejich zavádění na trh.

Hledáme šikovné spolupracovníky pro naši pobočku umístěnou v Chomutově.

Popis pozice:
práce s atraktivním sortimentem
aktivní komunikace se zákazníky
sběr názorů
práce na HPP i DPP

Požadujeme:

  • aktivní přístup k zákazníkovi
  • příjemné vystupování, komunikativnost
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • časovou flexibilitu

Nabízíme :
kompletní vstupní zaškolení a podporu, individuální přístup
zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí
motivující ohodnocení – mzda od 18 tis.Kč/měsíc
firemní benefity

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Chomutov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 7. 10. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

18.000 – 19.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist