Hledáme lidem práci Manpower

Angular vývoj cloudové aplikace pro správu nemovitostí – HPP/IČO, remote

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jsi zaměřený na vývoj frontendu a pracuješ nebo chceš pracovat s Angularem? Hledáš uplatnění ve firmě bez zbytečné byrokracie, kde uvítají tvé připomínky k vyvíjeným produktům a dají ti prostor pro realizaci vlastních nápadů? Pak čti dál!

Popis pozice:

Budeš součástí 11tičlenného týmu, který vyvíjí multitenantní webovou aplikaci běžící v AWS cloudu, která slouží ke správě nemovitého majetku. Tvým úkolem bude:

✅ Implementace nové funkcionality do aplikace

✅ Migrace AngularJS kódu do Angularu 2+ a do TypeScriptu

✅ Integrace knihoven a služeb třetích stran

✅ Proces vývoje zastřešený nově metodou Shape up

Tech. stack: JavaScript ES6, TypeScript, Angular, HTML, Less, Atlassian stack, Bitbucket, Jenkins, Docker, Ansible

Profil kandidáta:

Bez čeho se neobejdeš:

✅ Praxe s  JavaScriptem

✅ Chuť pracovat s TypeScriptem nebo s ním mít přímou zkušenost

✅ Znalost AngularJS nebo Angular 2+ frameworku

Nabízíme:

➡ Možnost přímo ovlivňovat podobu vyvíjeného produktu

➡ Prostor pro růst

➡ Pestrost a různorodost práce

➡ Flexibilní pracovní dobu

➡ Home office

➡ 26 dní volna

➡ Spolupráci na HPP i IČO

➡ Zázemí v moderních kancelářích v Brně, Praze či Hradci Králové

➡ Stravenkový paušál

➡ Lekce angličtiny

➡ Benefity platí i pro kontraktory, včetně proplácení dovolené

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • České Budějovice
  • LUMBINI TRADE s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Karlovy Vary
  • BOHEMIAN SYMFONY s.r.o.
  • Trhový Štěpánov
  • OPTIMA GAZ s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Gauntlet 2015 s.r.o.
  • 12 000 – 15 400 Kč / týden
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Kynšperk nad Ohří
  • Ledum Group s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 16. května

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

AJ benefit benefity flexibilní home office HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát králové Luže místa možnost nové Office paušál plat postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe proplácení růst SOU společnost společnosti stravenkový paušál uchazeč uplatnění vyšší znalost aplikace clo cloud člen dovolené Java kontrakt kov nemovitost PR proces profi případ přístup rok součást tým úkol volna volná pracovní místa zkušenost