Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Jednoduchá práce s elektronikou 25.000 Kč, bonus 10.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 25.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 12. 12. 2018

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné uchazeče/ky na různorodou práci do společnosti zabývající se servisem elektroniky – práce je vhodná pro muže i ženy bez praxe či vzdělání, vhodné i jako získání praxe pro absolventy.

Náplň práce:

  • jednoduché čištění zařízení
  • drobné opravy – výměna komponentů
  • kompletace, balení a příprava pro expedici
  • vkládání dat do PC

Nabízíme:

  • mzda 22.000 – 25.000 Kč/měsíc (mzda + bonusy)
  • nástupní bonus 10.000 Kč
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na Multisport kartu
  • zdarma svozové autobusy přímo z Kladna
  • odměna za doporučení známého / kamaráda 3.0000 Kč
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • nástup ihned/dohodou

Požadujeme:

  • základní znalost práce na pc
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

V případě zájmu o více informací volejte na personální odd. Martině Králové na ☎ zobrazit tel. číslo

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Rudná, Praha-západ
  • Markmont, s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 80 000 Kč
Zveřejněno: 25. března

VELKÁ PECKA s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., BONSAN s.r.o., Šmídl s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., VansDeliver s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., cargo-partner ČR s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Quality Shop s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., PORR a.s., SH Job Partners s.r.o., LeasingTeam s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., OK GARDEN s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Special Security Service s.r.o., AC Jobs, s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., Golf Beřovice s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Markmont, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., C.S.CARGO a.s., KOSMAS s.r.o., Pánek DOSP s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Skanska a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., LKQ CZ s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Kladno, Celá ČR, Unhošť, Pavlov, okres Kladno, Dobrovíz, Středokluky, Červený Újezd, okres Praha-západ, Jeneč, Číčovice, Ptice, Tuchoměřice, Chýně, Hostivice, Beřovice, Rudná, okres Praha-západ, Horoměřice, Nučice, okres Praha-západ, Loděnice, okres Beroun, Beroun, Kozomín

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

absolvent AJ auto bonus bonusy elektro hledám králové měsíc mzda náplň práce práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek řízení společnost společnosti sport stravování uchazeč vhodná vhodné vzdělání zdarma získání znalost Zruč dar dohodou kolektiv kov náplň odměna opravy PC personální PR přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí případ příprava servis výměna