Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme technika 3D měření!

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro významnou společnost v oboru automotive hledáme nového kolegu na pozici TECHNIK 3D MĚŘENÍ.

Máte schopnost rychle a efektivně řešit problémy?

Manuální zručnost Vám není cizí a máte prostorovou představivost?

Jste pečlivá osobnost s důrazem na detail?

Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

Hlavní náplní vaší nové práce bude měření na 3D měřícím stroji a příprava plánů měření pro CNC řízení 3D měřícího stroje.

Budete zodpovídat také za provádění interních kalibrací měřících a zkušebních prostředků včetně dokumentace.

Výsledky testů poté převedete do podoby protokolů a ty odprezentujete kolegům.

Profil kandidáta:

Abyste uspěli, potřebujete mít SŠ vzdělání technického směru a musíte mít znalost čtení výkresové dokumentace.

Velkou výhodou budou zkušenosti v oblasti 3D měření.

Nutné jsou také základy angličtiny či němčiny, ochota pracovat na ranní/odpolední směny a orientace v MS Office.

Nabízíme:

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – příspěvek na stravování, příspěvky na zdravotní péči, sportovní aktivity, zvýhodněné volání i pro rodinu, kariérní rozvoj a možnost růstu a další.

Zaujala Vás nabídka a hledáte novou výzvu? Neváhejte se OZVAT!

  • Liberec
  • Sodecia Automotive Liberec s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
  • Hrádek nad Nisou
  • Ernst Bröer, spol. s r.o.
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 18. května
  • Olomouc
  • VALIANT - TMS Czech s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • od 130 Kč / hod
Zveřejněno: 7. září
  • Brno
  • BALTICA TIR, spol. s r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Stará Paka
  • JVM metal s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Ostrava
  • GOLDEN GASTRO SERVICE, s.r.o.
  • 14 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • ROCHUS SPOL. S R.O.
  • od 18 000 Kč
  • Opava
  • Ochonský a spol., s.r.o.
  • od 14 900 Kč
  • Horažďovice
  • Střední škola, Horažďovice, Blatenská…
  • 17 600 – 26 500 Kč
  • Vodňany
  • Mateřská škola Vodňany, Smetanova 204
  • od 11 000 Kč
  • Poděbrady
  • Střední zemědělská škola a Střední…
  • 16 280 – 19 160 Kč
  • Brno
  • TSplus servis s.r.o.
  • 12 000 Kč
Zveřejněno: 15. února

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Prostějov, Olomouc, Vyškov, Litovel, Přerov, Kroměříž

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Odbory - proč a jak je založit

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

AJ auto benefit benefity Bor dění dokumentace hlavní hledám hodnocení interní IT kandidát měření možnost nabídka náplň práce nové Office ohodnocení plán pozice práce protokol příspěvek rozvoj růst řízení směny SOU společnost sport stravování technik výsledky vzdělání zdravotní zkušenosti znalost Zruč doby dokument kariérní kariérní rozvoj mzdové náplň oblast oblasti obor osobnost PR problém profi představivost příprava příspěvky schopnost stav stroj technické technika test zkušební zkušenost