Hledáme lidem práci Manpower

Montážní Dělník Elektro Pro Speciální Projekty

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Práce v čistém prostředí!

Individuální přístup!

Práce v mladém kolektivu!

Rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou!

Máš vzdělání v elektrotechnickém oboru a umíš používat angličtinu?

PAK SI TO PRÁVĚ TY KOHO HLEDÁME!

Popis pozice:

-příprava, montáž kabeláže a zapojení dle dokumentace

-montáž výrobků podle aktuálních pracovních postupů, montážní a výkresové dokumentace

-elektronická evidence operací, evidence postupu montáže v průvodní dokumentaci

-průběžná sebekontrola a průběžná kontrola kvality podle montážní dokumentace a podle kontrolních protokolů

Profil kandidáta:

-  vyučení v elektrotechnickém oboru

- mít vyhlášku č.50 - §5 (§6 - výhoda)

- znalost angličtiny na min. úrovni A2

- znalost orientace a čtení v elektro schématu

- zkušenosti s pájením

- aktivní řidič sk. B.

- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilata s pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

- jednosměnný provoz

- stravenky, dovolená navíc, flexipasy, jazykové vzdělávání, firemní akce, rodinné benefity

  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Brno
  • TSplus servis s.r.o.
  • 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. února
  • Karviná
  • TOMGAST Czech Republic s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Hradec Králové
  • Bühler Motor s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Kutná Hora
  • Finanční Institut s.r.o.
  • od 50 000 Kč

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

akce aktuální benefit benefity Bor dělník den dokumentace dovolená elektro evidence IT kandidát kvality náplň práce odpovědnost pec postup pozice práce pracovní prostředí protokol stravenky vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost dokument firemní firmy jazyk kolektiv kontrola kov náplň navíc obor PR profi projekt průvodní příprava přístup řidič speciální technické výhoda vyučení zkušenost