Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Prodavač (Karlovy Vary)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 18.000 – 19.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

  • prodavači potravin
  • prodavači nepotravinového zboží

Co Vás čeká

Budete jezdit s paleťákem ze skladu na prodejní plochu, vybalovat zboží do regálu a kontrolovat cenové značení. Zkrátka dělat to, co k obchodu patří. Občas si zanadáváte, ale i tak budete domů chodit s pocitem dobře odvedené práce.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., KANZELSBERGER a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, NEW YORKER CZ, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, mBlue Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., SATIVE s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SAFE LOGIC s.r.o., O2 Czech Republic a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Möbelix, FMZ group s.r.o., IRLSTAV KV group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dopravce / Dopravkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Karlovy Vary, Dalovice, okres Karlovy Vary, Nová Role, Ostrov, okres Karlovy Vary

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Odbory - proč a jak je založit

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

AJ budoucnost den EU firma HR IT Karlovy Vary měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce nové plat práce prostředí příplatky sklad smlouva stravenky Vary víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis dovolené kov kvalitní na dobu náplň obchod PR prodej prodejní v roce zákazník zaměstnanecké