Práce: Elektrikář v Olomouci!

lokalita: Olomouc zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro významnou firmu z Olomouce hledáme nového kolegu na pozici Technik - Provozní elektrikář.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

A máte potřebné vzdělání?

Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

Na této pozici budete zodpovědní za:

- kontrolu technického stavu výrobních linek a zařízení oddělení výroby, před začátkem směny i v jejím průběhu

- kontrolu a opravy elektrického vybavení linek a zařízení

- spolupráci s externími firmami při instalacích, opravách, servisech a revizích výrobních linek a zařízení

- seřízení výrobních linek a zařízení v průběhu provozu

- opravy výrobních linek a zařízení vyplývajících z aktuálních poruch nebo hlášení obsluhou

- vedení záznamů preventivní údržby a provedených oprav

Profil kandidáta:

Požadujeme:

- zkušenosti na podobné pozici

- příslušné vzdělání a znalost problematiky

- vyhlášku č. 50 §6

- ochotu pracovat ve směnném provozu

- výhodou bude oprávnění na VZV

Nabízíme:

Co Vám nabídneme?

- odpovídající mzdu

- týden dovolené navíc

- příspěvěk na stravování

- a další benefity

Těším se na Vás životopis!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Adam Pastyřík

Telefon

+420 725 807 307

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist