Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Jednoduchá práce s elektronikou až 25.000+10.000 nábor.bonus

Lokalita Kladno
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 25.000 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné uchazeče/ky na různorodou práci do společnosti zabývající se servisem elektroniky – práce je vhodná pro muže i ženy bez praxe či vzdělání, vhodné i jako získání praxe pro absolventy.

Náplň práce:

  • jednoduché čištění zařízení
  • drobné opravy – výměna komponentů
  • kompletace, balení a příprava pro expedici
  • vkládání dat do PC

Nabízíme:

  • mzda 22.000 – 25.000 Kč/měsíc (mzda + bonusy/příplatky)
  • nástupní bonus 10.000 Kč
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na Multisport kartu
  • zdarma svozové autobusy přímo z Kladna
  • odměna za doporučení známého / kamaráda
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv – nástup ihned/dohodou

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo zobrazit tel. číslo

Požadujeme:

  • základní znalost práce na pc
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Rudná, Praha-západ
  • Markmont, s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 80 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Vyškov
  • Kateřina Kopřivová,DiS.
  • 1 – 20 600 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu

VELKÁ PECKA s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., BONSAN s.r.o., Šmídl s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., VansDeliver s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., cargo-partner ČR s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Quality Shop s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., PORR a.s., SH Job Partners s.r.o., LeasingTeam s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., OK GARDEN s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Special Security Service s.r.o., AC Jobs, s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., Golf Beřovice s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Markmont, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., C.S.CARGO a.s., KOSMAS s.r.o., Pánek DOSP s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Skanska a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., LKQ CZ s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička v zemědělství

Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Kladno, Celá ČR, Unhošť, Pavlov, okres Kladno, Dobrovíz, Středokluky, Červený Újezd, okres Praha-západ, Jeneč, Číčovice, Ptice, Tuchoměřice, Chýně, Hostivice, Beřovice, Rudná, okres Praha-západ, Horoměřice, Nučice, okres Praha-západ, Loděnice, okres Beroun, Beroun, Kozomín

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

absolvent AJ auto bonus bonusy Bor elektro hledám měsíc mzda nábor náplň práce plat práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatky příspěvek řízení společnost společnosti sport stravování telefon uchazeč vhodná vhodné vzdělání zdarma získání znalost Zruč životopis dar dny dohodou kolektiv kov náplň odměna opravy PC PR přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí případ příprava servis výměna