Hledáme lidem práci Manpower

Elektronik - absolvent - nástupní bonus 10.000,-!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Stal ses čerstvým absolventem IT oboru nebo je elektronika pouze tvým koníčkem? Hledáš si pohodovou práci v Ostravě, kde nabereš zkušenosti a zároveň si vyděláš?

Pak jsi vhodným kandidátem pro tuto pozici! Nemusíš se bát, zaškolení je u nás samozřejmostí.

Popis pozice:

  • Zjištění závad poškozeného produktu a jejich následná oprava
  • Aktivní spolupráce s týmem fajn kolegů na oddělení
  • Zadávání evidence o opravách do interního systému
  • Máme jasně dané postupy – práci zvládneš i bez zkušeností!

Profil kandidáta:

  • Znalost elektroniky i praxe ze školy nám bohatě stačí, zbytek tě naučíme
  • Zkušenost s měřícími přístroji (multimetr nebo osciloskop) je výhodou
  • Analytické uvažování a dobrý zrak
  • Zájem o nové technologie a práce s pc je pro tebe hračka

Nabízíme:

Nastartuj svou kariéru v pohodové práci, kde si vyděláš až 23.000,-Kč

K tomu dostaneš nástupní bonus ve výši 10.000,-Kč!

Ke mzdě ti dáme řadu zajímavých výhod, třeba:

  • bonus za docházku každý měsíc – stačí chodit do práce
  • výkonnostní bonus – splň si svojí práci a výplata je hned vyšší
  • příspěvek na dopravu – ať jezdíš autem, na kole, busem nebo chodíš pešky
  • dotované jídlo přímo v areálu – nemusíš vařit, stačí si vybrat z nabídky

a spoustu dalších.

Pracovní doba u nás začíná až po deváté, nečeká tě tedy žádné vstávání na šestou!

Skoč po škole rovnou do první práce – nastoupit můžeš hned nebo podle domluvy.

A když s sebou vezmeš kamaráda (nebo klidně více kamarádů) jako jsi ty a nastoupí také, dáme ti navíc odměnu 3 000 Kč za každého doporučeného!

Dozvěděl by ses rád o práci u nás více?
Zašli mi životopis pomocí tlačítka níže nebo na e-mail e-mail přes odpovědní formulář a domluvíme se na osobním setkání!

Těším se na spolupráci.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Rekvalifikační kurzy v kostce

absolvent AJ bonus Bor data den doba elektro e-mail evidence HR interní IT jídlo kandidát měsíc Most nabídky náplň práce nové plat postup pozice práce pracovní pracovní doba praxe příspěvek spolupráce školení technologie vhodný výkon výplata vyšší zkušenosti znalost životopis areál dané elektronika list náplň navíc obor oddělení oprava osobní PC pomoc PR profi stroj systém školy technolog tým výkonnost zájem zkušenost