CNC operátor v Ústí nad Labem, ABSOLVENTY ZAUČÍME

Lokalita Trmice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte práci v Ústí nad Labem a máte chuť se učit novým věcem?

Do přátelského kolektivu hledáme nové operátory na obsluhu CNC strojů.

Zašlete nám Váš životopis a získejte práci, která Vás bude bavit!

Popis pozice:

Hledáme operátora, který bude obsluhovat obráběcí centra a CNC stroje.

  • práce na automatické výrobní lince dle výrobního postupu
  • kontrola materiálového a nástrojového vybavení
  • hlášení neshod a spolupráce při jejich odstranování

Profil kandidáta:

  • vyučení v oboru obráběč či jiném technickém oboru (strojní mechanik apod.) nebo praxe na CNC strojích aspoň dva roky ve výrobní společnosti
  • znalost výkresové dokumentace
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • mzda dle zkušeností od 128 Kč/hod + směnné příspěvky nad rámec zákoníku práce + variabilní složka mzdy vázaná na výkon až 27Kč/hod
  • dotovaná strava v závodní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na životní a penzijní pojištění

Zaujala Vás tato pracovní nabídka a odpovídáte požadavkům?

Zašlete nám Váš životopis pomocí kontaktního formuláře uvedeného níže.

Těšíme se na Vás!