- 30 000 – 55 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Servatech s.r.o. je menší ryze česká firma, ve které se všichni znají a úzce spolupracují. Jsme obchodníci, dovážíme nejrůznější zboží (nejčastěji spotřební zboží a elektroniku) a do celé Evropy jej prodáváme. Jsme flexibilní firma, plná mladých agilních lidí. Ročně obsluhujeme desítky tisíc zákazníků. Svoji práci bereme vážně a snažíme se být ve své profesi velmi dobří. Hledáme další kolegy, kteří mají na naše poslání podobný názor a chtějí se k nám přidat vybudovat větší a silnější Servatech. Servatech = Service and technology = služby a technologie lidem.
Naše firma se rozvijí a přibývá nám práce, kterou musíme kvalitně vyřídit. Pro náš sklad hledáme další pomocnou ruku. Někoho, kdo je aktivní, umí používat logický selský rozum a je technicky založená osoba ( nebojí se šroubováku). Někoho kdo bude hájit zájmy firmy, ale bude také vstřícný vůči našim zákazníkům.
Tato práce se bude točit okolo denní problematiky provozu firmy, tzn. odehrává se v logistice objednávek, komunikace se zákazníky, fakturace, příjmu a odeslání reklamovaného zboží od/k zákazníkům, vypomáháním kolegům ve skladu, oprav některých produktů (zástup reklamačního technika).
Pokud se chceš dozvědět více, napiš nám a nebo rovnou pošli své CV a my se Ti co nejdřív ozveme.

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.