- 30 000 – 36 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Co vás čeká
Hlavní náplň práce je zpracování žádostí klientů. Komunikace s klienty probíhá telefonicky a přes email a online chat. Žádné cold calls. Budete zpracovávat žádosti o úvěr, kontrolovat dokumenty a hledat se zákazníky řešení v situacích, kdy se dostanou do nesnází při splácení úvěrů.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
Chuť se naučit nové věci a umět komunikovat s lidmi
Plynulá znalost českého jazyka
Velkou výhodou je Osvědčení o úspěšném absolvování odborné zkoušky pro poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení dle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru
Příspěvek na dopravu, Příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.