Obchodně-Technický Zástupce

Ostrava
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máte dobré obchodní dovednosti, baví Vás jednat a komunikovat s novými i stávajícími zákazníky?
Tak čtěte dále…

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Obchodně – technického zástupce.

Vaší náplní práce bude:

  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • komunikace se zákazníkem i dodavateli
  • vypracování nabídky
  • příprava smlouvy
  • organizace instalace zakázky
  • řešení případných reklamací
  • návrhy technických řešení

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ technického či hutnického směru
  • praxe na obdobné pozici min.1 rok
  • podmínkou zkušenosti z oblasti metalurgie
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti na obchodní pozici
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnosti ,samostatnost a flexibilita
  • dobré vyjednávací schopnosti

BENEFITY:

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • jazykové vzdělávací kurzy
  • závodní stravování

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

21 Consult Group s.r.o. | 21 Consult Group s.r.o. | Bohumín Bohumín
  • 36 000 – 54 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
21 Consult Group s.r.o. | 21 Consult Group s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 30 000 – 44 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
21 Consult Group s.r.o. | 21 Consult Group s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 32 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 11. srpna
K.T.O. International spol. s r. o. | K.T.O. International spol. s… | Michle, Praha Michle, Praha
  • 23 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. září
Chytrá pěna Bohemia s.r.o. | Chytrá pěna Bohemia s.r.o. | Brno Brno
  • 20 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
Chytrá pěna Bohemia s.r.o. | Chytrá pěna Bohemia s.r.o. | Česká Ves Česká Ves
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. května
ELKOP Technik s.r.o. | ELKOP Technik s.r.o. | Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
AKNEL Group a.s. | AKNEL Group a.s. | Planá nad Lužnicí Planá nad Lužnicí
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května
elmont-invest s.r.o. | elmont-invest s.r.o. | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. června
TIGEMMA Engineering s.r.o. | TIGEMMA Engineering s.r.o. | Hranice, Přerov Hranice, Přerov
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. září
LAMBERT ELECTRONIC s.r.o. | LAMBERT ELECTRONIC s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. září
HŠ GROUP s.r.o. | HŠ GROUP s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 16. března
LAMBERT ELECTRONIC s.r.o. | LAMBERT ELECTRONIC s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. května
DŮM NA ZELENOU s.r.o. | DŮM NA ZELENOU s.r.o. | Příbor Příbor
  • 30 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. prosince
Ing. Dagmar Trcalová | Ing. Dagmar Trcalová | Brno Brno
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. listopadu
HRM Services s.r.o. | HRM Services s.r.o. | Tachov Tachov
  • 38 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, 21 Consult Group s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., PP & Co. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., ONE KLIMA s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Broker Investment, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., ARAMARK, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, VAŠE SLUNCE a.s., ERGOTEP, družstvo invalidů, Alza.cz a.s., Tesco Stores ČR a.s., TESCOMA s.r.o., Globus ČR, v.o.s., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Ubbe s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Specialista / specialistka IT, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Zahradník / Zahradnice, Obchodní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Energetik / Energetička, Technolog / technoložka v energetice, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Moravská Ostrava, Ostrava, Ostrava, Bohumín, Poruba, Ostrava, Vítkovice, Ostrava, Celá ČR, Zábřeh, Ostrava, Třebovice, Ostrava

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?

zkušenost