Volné místo ve firmě FRIGERA s.r.o.

Mechanik výroby - Bonusy navíc !

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hájecká 1304/14a, Brno, 618 00   Zobrazit na mapě
Firma FRIGERA s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Mechanik / Mechanička, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

FRIGERA s.r.o.

Jsme specialista na chlazení. Na trhu působíme už přes 20 let. Používáme nejmodernější technologie a zařízení vyrábíme na míru.

Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Mechanik chladírenské výroby.

Společnost Frigera s.r.o. je výrobní společností chladící a mrazící techniky. Tradice Frigery sahá až do časů první republiky. Do nemocnic a laboratoří dodávala desítky let spolehlivá chladírenská zařízení a její lednice byly téměř v každé české domácnosti. Současná společnost Frigera inovuje a uplatňuje moderní technologie, díky kterým její výrobky splňují nejvyšší standardy v oblasti chladící techniky. Výroba je specializovaná zejména pro potravinářský, strojírenský a lékařský průmysl.

Tento rok slaví Frigera 100 let na trhu !

Náplň práce:

•    Instalace komponentů a přístrojů dle dokumentace, sestavení stroje

•    Tvarování a spojování měděného potrubí pájením

•    Izolování a lakování

•    Uvedení zařízení do provozu

Co od Vás očekáváme:

•    Manuální zručnost, samostatnost

•    Výuční list nebo střední vzdělání v oboru

•    Výhodou - Vyhláška 50, nebo zákon 250/2021 Sb.; základní znalost elektrotechniky výhodou

•    ŘP sk. B výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy
  • Sick days, dovolená navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Zázemí stabilní výrobní a obchodní společnosti, přátelský kolektiv
  • Podpora a školení
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Zaujalo vás naše volné místo? Ozvěte se nám s vaším životopisem.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti Fitness na pracovišti
  • Cyclist-friendly office Cyclist-friendly office
  • Parkoviště Parkoviště

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

AJ bonus bonusy Bor den dokumentace dovolená elektro elektrotechnik hledám hodnocení místo Most náplň práce NDA nemoc nové obchodní ohodnocení pec plat podpora práce řízení samostatnost sick day SOU společnost společnosti stabilní stravování školení technik technologie vedení výroba vyšší vzdělání znalost Zruč životopis české dar dohodou dokument finanční instalace kolektiv kov Lakování lékař lékařský list náplň navíc obchod oblast oblasti obor potravinář PR průmysl přátelský příspěvky rok standard stav stroj střední střední vzdělání techniky technolog trh tým volné místo výrobní výroby