Svářeč AL na HPP!! za 270,- Kč/hod s hrazeným ubytováním!

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Písek
Firma DE WAARDE s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 46.000 – 60.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro klienta v Jižních Čechách hledáme svářeče s certifikátem na hliník (TIG).

Požadujeme:

  • Zkušenosti se svařováním hliníku
  • Spolehlivost
  • Manuální zručnost

Nabídka:

  • Mzda 250 až 270 Kč/ hod. čistého
  • Ubytování zdarma či Příspěvek na dopravu 100 Kč až 150 Kč
  • Práce na HPP na dlouhodobém projektu, výroba jistá!
  • Týdenní zálohy již po prvním odpracovaném týdnu

Pracovní náplň:

Svářeč svařuje/opravuje určité díly, které jsou výsledným produktem svařovacího robota. Kontrola svárů, v případě nesrovnalostí provede opravné sváry.

Místo výkonu práce : Jížní Čechy – Strakonice

Více informací získáte kontaktováním našeho koordinátora, který Vám na vše rád odpoví!
tel.: zobrazit tel. číslo