Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Pracovník/Pracovnice Do Výroby (28-38.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ledeč nad Sázavou
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Operátor / operátorka výroby
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 28.000 – 38.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte chuť pracovat a chcete se naučit novým věcem? Máte zkušenosti z výroby a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Jste pečlivý a zodpovědný člověk a chcete pracovat pro skvělou společnost a vydělat si zajímavé peníze? Tak neváhejte a zašlete mi váš životopis!

Hledáme kolegy a kolegyně na pozici: PRACOVNÍK/PRACOVNICE DO VÝROBY (28-38.000 KČ)

Náplň práce:

* práce na poloautomatické lince ve specifické výrobě
* kontrola výrobků
* manipulace ve výrobě
* spolupráce napříč výrobou

Co od Vás očekáváme:

* min. SOU vzdělání
* zkušenosti ve výrobní společnosti velkou výhodou
* ochota učit se novým věcem
* spolehlivost, zodpovědnost a zručnost
* ochota pracovat ve směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* zajímavé platové ohodnocení
* bonusy a prémie
* příspěvek na dojíždění
* příspěvek na dovolenou a sport
* odborné vzdělání a školení
* závodní stravování
* občerstvení na pracovišti
* přátelské prostředí
* moderní výroba
* nástup možný IHNED

* lokalitu: Světlá nad Sázavou

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Relax zóna Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Benešov
  • BCS Automotive Interface Solutions s.r…
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
včerejší
Nutně vás hledají
  • Třemošnice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
včerejší
  • DAKO-CZ, a.s.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. dubna

BCS Automotive Interface Solutions s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., FOREST CLASSIC s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., HOEKO - Automotive s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., LAKUM - GALMA a.s., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., HB Golf s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., AC Jobs, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., FIA ProTeam s.r.o., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., Jitka Poláková, ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Walther Flender s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ProJobEU s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně textilií, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Dispečer / Dispečerka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Opravář / Opravářka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Benešov, Polná, Světlá nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, Jiřice, okres Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Vrdy, Třemošnice, Pelhřimov, Přibyslav, okres Havlíčkův Brod, Pávov, Jihlava, Kolín, Jihlava

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

AJ auto bonus bonusy Bor dění hledám hodnocení IT nad Sázavou náplň práce občerstvení odpovědnost ohodnocení pec peníze plat práce pracovní pracovnice pracovník prostředí příspěvek SOU společnost společnosti spolupráce sport stravování Světlá Světlá nad Sázavou školení výroba vzdělání zkušenosti Zruč životopis automat dovolené kolegyně kontrola na pracovišti náplň odbor odborné odpovědný platové ohodnocení PR prémie přátelské přátelské prostředí vydělat výrobní výroby závod zkušenost