Volné místo ve firmě KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Revizní technik elektroinstalací bez cestování - 1 směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Na Hranici 2361/6, Jihlava, 586 01
Firma KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
Kategorie Energetika, životní prostředí, ekologie, Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace, Revizní technik / technička, Revizní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Revizní technik / technička, Elektronik / Elektronička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Vyrábíme a distribuujeme desky na bázi dřeva. Jsme předním výrobcem dřevotřísek, dřevotřískových desek střední hustoty (MDF), laminátových podlah či OSB desek. Vyrábíme také speciální a dekorativní papír, stejně jako další přidružené produkty, jako jsou panely s melaminovou vrstvou, pracovní desky, stěnové panely, parapety, lakované HDF, kompaktní desky, vysokotlaké lamináty, překližky a další. Hledáme nové kolegy. Možná právě Vás.

Co vás čeká:

  • provádění pravidelných kontrol elektro zařízení
  • zpracovávání revizních zpráv
  • kontrola po odstranění závad z revizních zpráv
  • vedení agendy termografie dle stanovených zásad
  • práce možná i na zkrácený pracovní úvazek

Co pro tuto pozici požadujeme:

  • vyučení v oboru elektro
  • oprávnění dle Vyhlášky 50/78Sb § 8 odst.2. práce na elektrických zařízeních do 1000V, nad 1000V a hromosvodech v prostorách „A“ a „B“ dle nového nařízení vlády
  • oprávnění dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. Osoby znalé pro řízení činnosti v rozsahu bez omezení napětí, zařízení v objektech s nebezpečím výbuchu a včetně hromosvodů (§7+VN+B)
  • dobrá znalost MS office (Word, Excel)

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • pracovat s termokamerou Fluke Ti480 pro
  • vlastnit certifikaci pro termografii

Školení pro Základní a pokročilé znalosti termografie zajistíme.

Co vám můžeme nabídnout:

  • měsíční bonusy až 30 %
  • náborový příspěvek 50.000 Kč
  • 13. mzda (20 000 Kč / rok)
  • nástup do kmene
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování v jídelně již od 17 Kč
  • slevy na firemní výrobky
  • finanční odměna za pracovní a životní jubilea
  • nadstandardní firemní ubytování - možnost pronájmu bytu 1+kk

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Rekvalifikační kurzy v kostce

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ bonus bonusy Bor činnost den dění elektro HR IT možnost mzda nábor napětí nařízení vlády NDA nové Office penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní úvazek připojištění příspěvek řízení stravování technik ubytování úvazek vedení vyučení v oboru znalost znalosti agendy bezpečí cestování činnosti dar elektrický finanční firemní kontrola měsíční náborový nařízení obor odměna oprávnění penzijní PR rok směna standard vyučení závod životní