Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

System Engineer For Future Devops (50. – 60.000 Czk)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Support IT
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 50.000 – 60.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Do you have previous experience as a system administrator for OS Win/Linux? Would you like to work with Kubernetes, Docker, CI/CD pipelines and Bash? Would you like to work remotely?

We are looking for highly motivated candidates for:

SYSTEM ENGINEER FOR FUTURE DEVOPS (50. – 60.000 CZK)

Náplň práce:

*Responsible for handling the DevOps activities for internal development team, business applications and Cloud environment.
*Azure DevOps - automate and operate the development processes (CI pipeline)
*Google GKE - automate deployment and operations of cloud native applications (CD-pipeline).
*Automate deployment, configuration and monitoring of cloud & edge computing servers and services at customer sites.
*Define key metrics to passively monitor recourse consumption and application stack performance over time as a pre-requisite for optimization and sizing-adjustments.
*Define monitoring dashboards and external access to support customers in issue analysis.
*Define an effective architecture and keep it on a state-of-the-art level.
*Setup and maintain DevOps Environment for TechHub.
*Support load and performance testing, sizing of internal system and other cloud-applications and related activities.

Co od Vás očekáváme:

*Bachelor’s degree in computer science.
*Very good communicative knowledge of English.
*Practical experience with administration of system based on OS Win/Linux.
*Interested in to work with Kubernetes, Docker.
*Scripting in Bash.
*Experience with Ansible and the Azure Cloud.
*Understanding of automation, source control, virtualization, build and release best practices.

Co Vám můžeme nabídnout:

*Attractive salary.
*Yearly bonuses.
*5 weeks of holiday.
*Extensive training opportunities
*Meal-vouchers.
*Mobile phone.
*Free parking spot.
*Place of work: Brno

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Praha
  • Smart Solutions Agency s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na ubytování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. ledna
  • Ostrava
  • Mirnock s.r.o. v likvidaci
  • 30 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 11. října
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • Ensinger s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Parkoviště

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

auto bonus Brno business CZK Google IT mobil náplň práce práce SOU system automat clo cloud computer eployment náplň PR proces test