Hledáme lidem práci Manpower

Business Analyst – IT, 80 % HO

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

We are seeking a Business Analyst to join the Data Analytics Team in the most respected global technology market research firm. You will perform a variety of critical tasks to support the analytics team. You will closely work with Sales, Research, and Finance team members.

Popis pozice:

  • Are you curious and do you like to learn new things? Here, studying IT trends and finding potential is part of the job content.
  • Do you like varied work and contact with people across disciplines or specializations? You will closely work with Sales, Research, and Finance team members.
  • But you will also get to practical things like elicitation, organization, translation, analysis, and prioritization of both business level and functional requirements.
  • Finally, you will also be expected to analyze or consult products for clients. Your work will thus be very important in building the company's brand.

Profil kandidáta:

  • Due to the importance of brand building, we are looking for someone with at least two years of commercial experience as a business analyst.
  • Communication and analytical skills are the alpha and omega of this position, if you like to be in contact with other people and understand numbers, you have a big advantage.
  • If you have a background in IT (you understand IT terms or have experience working with data) then you will have a great advantage with us.
  • Experience with relational DBs, visualization, and data modeling is a huge advantage.

Nabízíme:

  • Opportunity to work for the most respected global technology market research firm.
  • You can expect support, training, and protection. Our employees can shape their own career paths through a wide variety of programs at global, regional, and local levels.
  • Several other benefits are also worth mentioning, such as retirement plans, medical insurance, and pay-for-performance incentives.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • Lanči tisk s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. března
  • Brno
  • Worklio s.r.o.
  • 50 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Čestlice
  • Kia Czech s.r.o.
  • 101 250 – 120 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Praha
  • 100 000 – 120 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • Ensinger s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Parkoviště
Zveřejněno: 11. října
  • Ostrava
  • Mirnock s.r.o. v likvidaci
  • 30 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Votice
  • GOT - Global Outsourcing Team s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 13. září
  • Kladruby, Benešov
  • Rehabilitační ústav Kladruby
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Česká Třebová
  • Úřad práce České republiky
  • 24 100 – 34 370 Kč
  • Libchavy
  • PENZION HŮRKA s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Kaznějov
  • SBS - NEPRON, s.r.o.
  • od 16 200 Kč
  • Nýřany
  • Yazaki Wiring Technologies Czech s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

benefit business data HR IT job kandidát Most pec pozice brand clo employee finance model PR profi program region sever technolog trend