O nás

ČSOB Stavební spořitelna, a.s.

ČSOB Stavební spořitelna se dnes nerovná jen stavební spoření, jako tomu bývalo dříve. Dnes se umíme postarat o finance našich klientů v jakékoliv jejich životní situaci, což je přesně to, co naši obchodní zástupci dělají. Jsme součástí skupiny ČSOB a pracujeme se širokým portfoliem finančních produktů, a tak máme řešení pro každého, kdo chce spořit, pořídit si vlastní bydlení, zajistit se na stáří nebo připravit se na nenadálé situace, které nám život tu a tam přináší.

V ČSOB Stavební spořitelně vám svěříme naše portfolio klientů, které má stále obrovský obchodní potenciál. Žádné cold cally, žádné hledání naslepo – budete pracovat s lidmi, kteří už nás znají. Nestaráme se ale jen o naše klienty, hledáme i ty nové, aby naše klientské portfolio stále rostlo. Spolupracujeme se třetími stranami a našim klientům umíme pomoci i s dotacemi (NZÚ). Nechybí kompletní nabídka finančních produktů, stabilita skupiny ČSOB a čas pro sebe k tomu. Pracovní dobu si nastavíte podle sebe – a výdělky? Ty máte ve vlastních rukou.

Máme pro vás výdělky bez stropu a podporu do startu.

  • Je jen na vás, kolik si vyděláte. Ti nejzkušenější obchodníci si vydělají vysoko přes 100 000 Kč měsíčně.
  • Ze začátku vás podpoříme částkou až 109 000 Kč. A když se vám bude dařit, přidáme vám až 25 000 Kč měsíčně jako pravidelný příplatek k provizím.
  • Získáte soft i hard školení v hodnotě 150 000 Kč – bez jakýchkoli nákladů pro vás.

Čím si vás budeme hýčkat:

  • Pracovní dobu si naplánujete podle sebe a svých klientů, ale pracujeme také v kanceláři.
  • Můžete se pravidelně vzdělávat na našich online nebo offline kurzech.
  • Každý rok se budete moct zúčastnit mnoha soutěží o cesty do nádherných destinací. Loni jsme byli například v Mexiku, Laponsku, Norsku nebo na Zanzibaru.
  • Získáte od nás i další benefity, které uleví vaší peněžence. Třeba zvýhodněný mobilní tarif nebo slevy na naše produkty.

Co u nás budete dělat:

  • Budete se setkávat s klienty a řešit jejich potřeby – od úvěrů přes stavebka až po spoření a pojištění. Telefonicky i osobně, na poradenském místě nebo třeba ve vaší oblíbené kavárně.
  • Nebudete závislí jen na jednom produktu. Díky naší široké nabídce můžete klientům pomoci v různých situacích a nabídnout jim řešení, která jim opravdu sednou.
  • Schůzky s klienty si budete organizovat tak, abyste měli čas nejen na práci, ale i na sebe, svou rodinu a své koníčky.

Co od vás budeme na startu potřebovat:

  • Maturitu z jakéhokoliv oboru
  • Čistý výpis z trestního rejstříku
  • Živnostenský list

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na vzdělávání

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Pekařství a cukrářství Sázava, a.s. | Pekařství a cukrářství Sázava… | Moravská Třebová Moravská Třebová
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Pekařství a cukrářství Sázava, a.s. | Pekařství a cukrářství Sázava… | Vysoké Mýto Vysoké Mýto
  • 26 500 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
XTline s.r.o. | XTline s.r.o. | Ruda, Žďár nad Sázavou Ruda, Žďár nad Sázavou
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. srpna
SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost | SKLÁRNY MORAVIA, akciová… | Úsobrno Úsobrno
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. srpna
O2 Czech Republic a.s. | O2 Czech Republic a.s. | Litomyšl Litomyšl
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. srpna
SOMISO s.r.o. | SOMISO s.r.o. | Bystrc, Brno Bystrc, Brno
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 11. dubna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 17. července
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Praha Praha
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 6. listopadu
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 6. prosince
Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o. | Panasonic Automotive Systems… | Pardubice Pardubice
  • od 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. června
Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o. | Panasonic Automotive Systems… | Pardubice Pardubice
  • od 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | Správa uprchlických zařízení… | Tis u Blatna Tis u Blatna
  • 15 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. února
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | Správa uprchlických zařízení… | Tis u Blatna Tis u Blatna
  • 15 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. února
Express Alarm Czech s.r.o. | Express Alarm Czech s.r.o. | Plzeň Plzeň
  • 40 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 2. července
Etimos Human s.r.o. | Etimos Human s.r.o. | Chrudim Chrudim
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. srpna
KD Trans s.r.o. | KD Trans s.r.o. | Králův Dvůr Králův Dvůr
  • 29 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. srpna
Carbody Czech Republic s.r.o. | Carbody Czech Republic s.r.o. | Bezděčín, Mladá Boleslav Bezděčín, Mladá Boleslav
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. srpna
Perfect Carpets s.r.o. | Perfect Carpets s.r.o. | Borovina, Třebíč Borovina, Třebíč
  • 25 273 – 31 958 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 4. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., SOKOL FALCO s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava, a.s., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Advantage Consulting, s.r.o., TESCOMA s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Möbelix, Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Petr Havlík, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., RWD, s.r.o., Louda Auto a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Etimos Human s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., XTline s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Partners Financial Services, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Delirest services s.r.o., RKO GROUP a.s., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, KAVON CZ s.r.o., TextilEco a.s., O2 Czech Republic a.s., Líšenský Dvůr s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., FOKUS Vysočina, z.ú., HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., VEZEKO s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, VAŠE SLUNCE a.s., SOMISO s.r.o., Czech LANA, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., VIVANTIS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Manažer / manažerka logistiky, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Konzultant / konzultantka IT, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Truhlář / Truhlářka, Zahradník / Zahradnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Přípravář / Přípravářka, Servisní technik / technička, Agronom / Agronomka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Přijímací technik / technička, Finanční účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Jihlava, Chrudim, Vížky, Lukavice, okres Chrudim, Moravská Třebová, Vysoké Mýto, Celá ČR, Svitavy, Jihlava, centrum, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Bystřice nad Pernštejnem, Třemošnice, Litomyšl, Chotěboř, Chrudim III, Chrudim, Blansko, Ruda, okres Žďár nad Sázavou, Třebíč, Pražské Předměstí, Vysoké Mýto, Úsobrno, Vysočina, Velké Meziříčí, Nové Město na Moravě, Hlinsko, okres Chrudim, Ivanovice, Brno, Velká Bíteš, Tišnov, Česká Třebová, Choceň, Kuřim, Bystrc, Brno, Ždírec nad Doubravou, Chrudim II, Chrudim

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

nabídka
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC