!!! Hledáme kandidáty/ky na pozici svářeč a lakýrník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rajhrad
Firma Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Pracujte pro společnost, která již více než 150 let vyrábí trezory které jsou z pohledu zákazníků dokonce i nejlepší řešení pro ochranu cenin v Evropě.

Výkon práce Rajhrad okres Brno

Náplň práce:

  • svařování dle technologické a výkresové dokumentace
  • sestavování a následné svařování celků
  • kontrola svařovaných ploch
  • v adaptačním období se Vám bude věnovat zkušený kolega, který Vás vše naučí
  • lakování trezorů

Požadujeme:

  • oprávnění ke svařování metodou CO2
  • znalost technologických postupů
  • čtení výkresové dokumentace
  • praxi alespoň 1 rok
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • v případe lakýrníka vyučen v oboru

Nabízíme:

  • svářeč 140 až 150 Kč/hod čistého
  • lakýrník 160 až 165 Kč/hod čisté
  • práce na trvalý pracovní poměr, doba neurčitá
  • možnost ubytováni zdarma
  • odporučte známého a získejte odměnu 1000 Kč za osobu, která odpracuje minimálně měsíc

V případe zájmu o pracovní pozici, prosím kontaktujte: Gerega Martin
Telefon : zobrazit tel. číslo , zobrazit tel. číslo
Životopisy na e-mail přes odpovědní formulář

Skladník s VZV

Nutně vás hledají
  • Syrovice
  • ONIO s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna

Brusič/Ka – Ostřič/Ka

  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 17 350 – 25 290 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Uherčice, Břeclav
  • KovoSmetana s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
včerejší
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Brno
  • 22 170 – 27 260 Kč
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Finanční Institut s.r.o.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Strašnice, Praha
  • OPT OnDemand s.r.o.
  • Všestary, Hradec Králové
  • Jaroslav Hušek
  • 22 000 – 35 000 Kč

ONIO s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, KovoSmetana s.r.o., M - SILNICE a.s., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SurGal Clinic s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., A B H Design, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Věra Pietrasová, AUTO POKORNÝ, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Česká pošta, s.p., META-PYRO, s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Skanska a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., JOBSTART s.r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Domácí práce, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Klempíř / Klempířka, Kovář / Kovářka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Pokojová služba

Syrovice, Brno, Uherčice, okres Břeclav, Rajhradice, Modřice, Újezd u Brna, Šlapanice, okres Brno-venkov

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

AJ Bor Brno doba dokumentace EU hledám HR IT kandidát kolega měsíc možnost náplň práce postup práce pracovní pracovní poměr Rajhrad SOU společnost svařování telefon výkon zdarma znalost dar dokument kontakt kontrola kov Lakování náplň obor okres oprávnění poměr PR případ rok řešení stav technolog výkon práce zákazník