Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme "svářeče" do Hořovic! 2.s měny od 30.000 Kč/měs.

Lokalita Hořovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy - svářeče (kmenové zaměstnance) s jakýmkoliv průkazem na svařování, pouze na 2. směny. Všichni zájemci mají možnost prohlídky pracoviště.

Nástup ihned !
Místo výkonu práce: Hořovice

Kontakt: zobrazit tel. číslo

Popis pozice:

-  svářečské práce

Profil kandidáta:

- praxi na pozici svářeč

Nabízíme:

- stabilní zaměstnaní přímo v kmenu společnosti
- odpovídající platové ohodnocení s možností navýšení (od 30.000 Kč)
- práci pouze na 2 směny
- možnost osobního růstu
- příspěvek na stravování / podnikové stravování
- vzdělávací kurzy
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna
- finanční bonus za docházku

  • Všestary, Hradec Králové
  • Jaroslav Hušek
  • 22 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. května
  • Strašnice, Praha
  • OPT OnDemand s.r.o.
  • Česká Kubice
  • TOP TANK s.r.o.
  • 15 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
  • Opava
  • Black&White Taxi s.r.o.
  • od 14 900 Kč
  • Hrejkovice
  • HŘEBÍK H + H s.r.o.
  • od 20 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Beroun, Rokycany, Třemošná, Hostivice, Kladno, Plzeň, Praha

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ bonus hledám hodnocení Hořovice kandidát kurz kurzy místo možnost náplň práce nové ohodnocení plat podnik pozice práce pracoviště příspěvek růst směny společnost společnosti stabilní stravování svařování výkon vzdělávací kurzy zdravotní dny dovolené finanční kontakt kov místo výkonu práce náplň osobní platové ohodnocení PR profi prohlídky volna výše vzdělávací kurz zájem