Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme expedienty/ky do skladu v Brně

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Společnost ViaPharma zajišťuje především distribuci pro lékárny Dr. Max a to prostřednictvím třech distribučních center – v Nučicích u Prahy, Brně a Ostravě. Objekt v Nučicích zahrnuje vedle centrálního skladu i novou ústřední laboratoř Dr. Max. Lékárny Dr. Max jsou hlavním odběratelem, ViaPharma ale dodává i do nemocnic a reprodukčních klinik. Při všech těchto činnostech je kladen vysoký důraz na kontrolu množství a kvalitu zboží.
Díky skladovým prostorám vybaveným nejmodernější technologií poskytuje ViaPharma lékárnám a nemocnicím kompletní dodavatelský servis. Při své činnosti se samozřejmě řídí zásadami správné distribuční praxe, která je zárukou, že si léčivé přípravky dodávané odběratelům zachovávají své kvalitativní vlastnosti. Více informací naleznete na: www.viapharma.cz

Popis pozice:

Budete vyskladňovat zboží externím dopravcům a v případě potřeby pomůžete skladu. Nudit se u nás rozhodně nebudete.

Profil kandidáta:

Jste dochvilný/á, zodpovědný/á, pečlivý/á a schopný/á pracovat v týmu? Máte čistý trestní rejstřík? Jste ochotný/á pracovat ve dvousměnném režimu - ranní a odpolední? Nevadí Vám 2x do měsíce přijít do práce v neděli od 13,00 do 20,00 hodin a mít za to ještě extra 50% příplatek? Jste fyzicky zdatný/á?

Nabízíme:

výdělek při nástupu až 24.960Kč
stravenky v hodnotě 100Kč
25 dní dovolené, protože odpočívat musí každý
multisport kartu
příplatky za víkend ve výši 50%
moderní a čisté pracovní prostředí
odměny k pracovnímu výročí
pojištění odpovědnosti za škodu hrazené zaměstnavatelem
akce doporuč známého – odměna ve výši 3.000Kč za doporučeného kandidáta
zaměstnaneckou slevu na nákup produktů a širokou nabídku dalších zaměstnaneckých benefitů
sezónní bonusy
nástup do kmenového stavu

  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 20. dubna
  • Modřice
  • MESSENGER a.s.
    Benefity:
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Cyclist-friendly office
včerejší
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 480 – 25 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Liberec
  • Studio REMA ´93, spol. s r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Jablonec nad Nisou
  • Miroslav Pelta
  • od 30 000 Kč
  • Ostrava
  • AUTO DUBINA, a.s.
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Jablůnka
  • TOOL TECH CZ, s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Lubná, Rakovník
  • LASSELSBERGER, s.r.o.
  • od 130 Kč / hod
  • Pohled
  • DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Třinec
  • PressMetal - CZ, spol. s r. o.
  • od 22 000 Kč

MIKON TOOLS s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., Lead - Project Advices s.r.o., oncomed manufacturing a.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Horavia s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Vilgain s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Möbelix, Trans CB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PP & Co. s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., GEM s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fedetrans, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., HELICAR a.s., Richter + Frenzel s.r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., MESSENGER a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., JIVTRANS s.r.o., MODIOS spol. s r.o., MEGATECH Industries Brno s.r.o., TAMDA BRNO s.r.o., BONAGRO, a.s., Jiří Podborský

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Konzultant / konzultantka IT, Prodavač / Prodavačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Brno, Slatina, Brno, Tuřany, Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov, Mokrá-Horákov

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

AJ akce benefit bonus bonusy Bor činnost den hlavní hledám HR IT kandidát kvalita měsíc náplň práce nemoc nové odměny odpovědnost plat pojištění pojištění odpovědnosti pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatek příplatky režim sklad SOU společnost sport stravenky víkend výdělek vysoký zaměstnanec zaměstnavatel činnosti dovolené externí náplň odměna odpovědný PR produkční profi případ rok servis sezónní stav střední technolog tým zaměstnanecký