Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik_Elektro_Benešov

Lokalita Benešov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Tuto pozici obsazujeme pro společnost dodávající automatizovaná řešení především pro logistiku a dopravu. Typickými zákazníky této společnosti jsou letiště, velká distribuční centra a firmy zabývající se expresní přepravou zásilek.

Popis pozice:

- zabezpečení poprodejní podpory instalovaných systémů především na ve výrobních a logistických společnostech v okolí Benešova.

- zajištění preventivního servisu jednotlivých zařízení instalovaných v ČR, výjimečně v zahraničí,

- zajištění hot-line telefonní podpory pro zákazníky v Čechách,

- koordinace servisu třetích stran,

- zajištění korektivního servisu/mobilizační priority,

- podpora instalačních týmů,

- související administrativa (výkazy, reporty, inventury náhradních dílů).

Profil kandidáta:

- minimálně středoškolské vzdělání technického směru, (například obor elektro, servis strojů a zařízení, elektromechanik apod.)

- praxe výhodou - uplatníme seniora a juniory si zaučíme

- komunikativní znalost anglického jazyka (případně němčiny),

- řidičský průkaz skupiny B

samostatnost, systematičnost, pečlivost, - flexibilita (časová, místní),

- výhodou zkušenost s podporou automatizovaných systémů a platná vyhláška 50.

Nabízíme:

– samostatnou práci, která není vázána na přítomnost v konkrétní kanceláři (zázemí je v Praze)

- profesionální podporu zahraničními kolegy (Holandsko, Německo...),

- podporu při rozvoji jazykových dovedností (bude-li potřeba),

- podporu při rozvoji odborných dovedností (obnovování vyhlášky, specializovaná školení SIEMENS apod.),

- služební auto i pro osobní užití, případně úhradu nákladů spojených s použitím vlastního auta po zkušební dobu,

- prémie ke mzdě

- mobilní telefon, mobilní internet

Zaujala Vás tato pozice?

Neváhejte mi zaslat Váš životopis!

Těším se na Vaši reakci!

Petra Štěrbová

Manpower

  • Zličín, Praha
  • Sportakcent spol. s r. o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. června
  • Praha
  • ELTODO, a.s.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Košíře, Praha
  • BestDrive Czech Republic s.r.o.
Zveřejněno: 18. listopadu
  • Vršovice, Praha
  • Strašnice, Praha
  • Velké Meziříčí
  • Hradec Králové
  • Písek
  • AUTO VINKLER, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Havlíčkův Brod
  • Bucher Denwel, spol. s r.o.
  • 18 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Krupka
  • CAFÉ POINT s.r.o.
  • od 13 400 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Ostrava
  • Future Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 3. ledna
  • Dolní Dobrouč
  • USSPA, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Praha
Zveřejněno: 21. prosince
  • Úvaly
  • ČEMAT trading, spol. s r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Žďár nad Sázavou
  • AGR GASTRO, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Šlapanice, Brno-venkov
  • AQUATERM, s.r.o.
  • 15 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Mladá Boleslav
  • ČERPADLA VRCHLABÍ s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Vyškov
  • TONERMARKET s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 26. srpna
  • Tábor
  • HECHT MOTORS s.r.o.
Zveřejněno: 12. prosince
  • Most
  • RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 11. října
  • Všestary, Hradec Králové
  • Jaroslav Hušek
  • 22 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • OPT OnDemand s.r.o.
  • Česká Kubice
  • TOP TANK s.r.o.
  • 15 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
  • Opava
  • Black&White Taxi s.r.o.
  • od 14 900 Kč
  • Hrejkovice
  • HŘEBÍK H + H s.r.o.
  • Pec pod Sněžkou
  • SUPER SPORT spol. s r.o.
  • Rumburk
  • SaM silnice a mosty Děčín a.s.
  • 27 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Benešov, Mnichovice, okres Praha-východ, Říčany, okres Praha-východ, Uhlířské Janovice

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

administrativa AJ auta auto Benešov Bor ČR elektro elektromechanik event HR IT kancelář kandidát Luže mobil Most náplň práce Německo pec pečlivost plat podpora pozice práce praxe příklad rozvoj řízení samostatnost služební služební auto SOU společnost společnosti system školení technik telefon v zahraničí vzdělání zahraničí znalost životopis anglické automat centra díl dovednost firmy jazyk koordinace kov logistik místní mobilní náklad náplň obor odbor odborný osobní pečení podpory PR prémie priority prodej prodejní profi případ report řešení řidič servis stroj systém technické tým výrobní zahraniční zákazník zkušební zkušenost